SK Dolní Chabry - TJ Březiněves 4:4 (2:2)

sestava: Anger, Libert, Savchynets, Doležal, Černý, Švehlík, Jakubínský, Nemček, Tichý, Drda, Derevianko, Trunc, Louženský, Nyskohuz,                            Fabián, Dvořák
góly:
2x Nemček, Fabián, Černý

Hodnocení trenéra Pavla Drdy:
Poslední domácí zápas už nemohl nic změnit na našem konečném šestém místě v tabulce. Lavička marodů zůstala zaplněna a tak dostali opět šanci hráči ročníku 2011. Na soupeře jsme nastoupili jak se patří na domácí tým a v první minutě šli do vedení. Bohužel jsme po sérii zbytečných ztrát a hloupých gólech nechali soupeře skóre otočit. Naštěstí jsme si na konci poločasu pomohli standardní situací a do poločasu srovnali. Poslední zápas sezony jsme před domácími fanoušky nejen z řad rodičů chtěli vyhrát. Dvakrát jsme šli do vedení, ale soupeř vždy dokázal srovnat. Na závěr sezony tedy remíza 4:4.
Závěrečné šesté místo nevystihuje přesně naše schopnosti a zejména předváděnou hru. Ale celé jaro jsme odehráli bez brankáře a na poslední měsíc se zranila nebo onemocněla kostra týmu. Statistik by řekl, že nám v posledním měsíci na hřišti chybělo 70 vstřelených gólů. To není málo. Místo boje o bednu jsme se museli smířit se středem tabulky. Pozitivem je, že si hru na velkém hřišti mohlo vyzkoušet spoustu kluků z mladších ročníků.