Starší přípravka: SK Dolní Chabry - Slavoj Vyšehrad 24:16

Výhra nad Vyšehradem

Foto

SK Dolní Chabry - Slavoj Vyšehrad 24:16

2014 - SK Dolní Chabry - Slavoj Vyšehrad 5 : 11

Paradoxně jsem byl velmi spokojený s obranou činností, na kterou jsme se zaměřili na začátku této sezony. Kluci dostupují soupeře a snaha o vybojování míče a nedání soupeři nic zadarmo je zřejmá. S čím, už tolik spokojený být nemohu je hra směrem do předu. Zatím je to poměrně živelné a nepříliš efektivní. Následující týdny se tak zaměříme na tuto herní činnost a postupnými krůčky budeme zlepšovat naši hru. Jinak k zápasu. První tři čtvrtiny byly poměrně solidní. Velkým problémem bylo neproměňování šancí. Poslední čtvrtina byla poznamenána, poměrně velkou ztrátou koncentrace, za kterou mohu nemalou měrou i já. Také se učím. Tak příště zas společně o krok lépe. ?

G: David 2, Tonda 2, Adam 1

2013 - SK Dolní Chabry - Slavoj Vyšehrad 19 : 5

První zápas na domácí půdě v této sezoně jsme odehráli s týmem Slavoje Vyšehrad. Utkání jsme začali v dobrém tempu, ale bohužel šance, které jsme si vytvořili v úvodu zápasu se nám nedařilo proměňovat. Soupeř naopak využil skoro všechny příležitosti, které měl (0:3). Po první čtvrtině jsme trošku promíchali posty některých hráčů a najednou se s góly roztrhl pytel. Některé naše kombinace byly opravdu nádherné a začaly po nich padat také krásné branky. Takže od druhé čtvrtiny jsme začali soupeře přehrávat jak kombinačně, tak i v důrazu a bojovnosti. Ale hlavně se nám podařilo do konce zápasu nastřílet mnoho pěkných gólů. Nakonec jich bylo devatenáct. Všem hráčům patří veliká pochvala za předvedenou hru a parádní výkony. Jen tak dál hoši.

Góly: Adam Kralert 6