Související zápas

SK Dolní Chabry
TJ Sokol Lipence, z.s.U11 - Starší p.
30:14
so 4. 11. 2023 11:00 @ LIPENCE T., G3I 2013/14 (2HP), 10. kolo
99_20231106_091236.jpg

SP: Prohra v Lipencích

TJ Sokol Lipence – SK Dolní Chabry 30 : 14

Branky: Gvoždík 2x, Jordan 2x, Tichý 2x, Ondráček 1x, Konečný 1x, Číla 1x, Soukup 2x, Přeček 1, Dvořák 1x, Kubálek 1x

Sestava: Červenka, Číla, Dvořák, Einhorn, Gvoždík, Jangl, Jordan, Konečný, Kralert, Křeček, Kříž, Kubálek, Nguyen, Ondráček, Přeček, Schmid, Soukup, Tichý

Hodnocení trenéra Martina Dvořáka: (13 : 9)

Zvláštní zápas. Narazili jsme na papírově nejsilnějšího soupeře naší skupiny, takže bychom mohli být s výsledkem spokojení. Výsledek, v porovnání s tím jak v Lipencích hráli ostatní týmy, je opravdu výborný, ale nemohu se zbavit dojmu, že se dalo uhrát i více. Každý zápas začínáme vlažně a postupně se zlepšujeme. Je potřeba začít hrát od první minuty. Každopádně nás každý odehraný zápas posouvá dál a jsou to neocenitelné zkušenosti pro další zlepšování. Myslím, že kluci učinili za podzim obrovský výkonnostní posun a za to je musím pochválit. Příště si užijeme poslední podzimní zápas s Cholupicemi.

Hodnocení trenéra Jirky Foita: (17 : 5)

Utkání s nejlepším týmem naší soutěže TJ Sokol Lipence jsme odehráli na krásném hřišti a za krásného počasí. Konečný výsledek z našeho pohledu sice tak krásný nebyl, ale to vůbec nevadí. Jsem rád, že jsme si vyzkoušeli hru s tak kvalitním soupeřem, který byl rychlý a kombinačně velmi dobrý. Někteří jeho hráči byli až neuvěřitelně technicky vybavení. Náš vstup do zápasu byl trochu vlažný a nestíhali jsme rychlou hru našeho protivníka, který nás potrestal několika góly. Druhá čtvrtina už byla o poznání lepší a podařilo se nám herně soupeři trochu vyrovnat. Třetí čtvrtina byla podobná té druhé už jsme lépe bránili a nedostávali tolik gólů jako v první části zápasu. Stále se nám ale nedařilo vstřelit více branek. To se povedlo až v závěrečné části kde jsme vsítili čtyři branky a některé opět velmi krásné. Bohužel některé zbytečné chybičky v obraně nás stály o něco lepší výsledek, ale nakonec o ten vůbec nejde. Věřím že si kluci z tohoto zápasu odnesli hodně nových zkušeností do další práce a že se budou chtít dál zlepšovat.