Související zápas

SK Dolní Chabry
U11 - Starší p.TJ Sokol Lipence, z.s.
17:28
ne 2. 6. 2024 14:00 @ CHABRY tráva malá - (75x45m) + UO, G3I 2013/14 (2HP), 21. kolo

SP: Desáté jarní utkání

SK Dolní Chabry - TJ Sokol Lipence 17 : 28

Branky: Jordan 4x, Konečný 2x,  Červenka 1x, Kaiser 1x, Dvořák 5x, Přeček 1x, Kralert 1x, Jílek 1x, Plachý 1x

Sestava: Červenka, Dvořák, Einhorn, Galdun, Hladina, Hynšt, Jílek, Jordan, Kaiser, Konečný, Kralert, Krump, Křeček, Ondráček, Plachý, Přeček, Soukup

Hodnocení trenéra Martin Dvořáka: (8 : 19)

Výborný zápas, který nám bohužel utekl v samotném závěru. Po třetí čtvrtině byl stav utkání ještě velmi lichotivých 6 :10, ale v poslední čtvrtině byla již absence hráčů na střídání znát. Tentokrát jsme měli pouze 2 hráče na střídání a bylo vidět, že kluci toho mají chvílemi plné zuby. Přesto se rvali, hráli krásnou kombinační hru a snažili se velmi silnému soupeři vyrovnat. Soupeřem byli v této sezóně neporažené Lipence. K pohlednému utkání přispěl svou kombinační hrou i soupeř. Je radost se dívat se na fotbal, kdy oba týmy chtějí hrát fotbal, a ne pouze nakopávat míč dopředu. Příští týden se těšíme na poslední utkání sezóny proti domácím Cholupicím.

Hodnocení trenéra Jirky Foita: (9 : 9)

Super zápas, super výkon. Tak bych hodnotil utkání, které jsme odehráli proti nejlepšímu týmu naší soutěže mužstvu TJ Sokol Lipence. Naše hra byla hned od začátku velmi dobrá, nechyběla kombinace, nasazení a bojovnost. Jen to proměňování šancí nás v úvodu trápilo. Soupeř nás dokázal překonat pouze velmi dobrými individuálními schopnostmi jednoho hráče, kterého bylo složité ubránit. Hlavně díky němu se dostal do vyššího vedení, ale nás to nezlomilo, drželi jsme se naší hry a skvělým týmovým výkonem se nám podařilo zápas neuvěřitelně otočit osmi brankami v řadě. Nakonec se nám sice vedení nepodařilo udržet, ale i konečná remíza je perfektním výsledkem. A hlavně naše předvedená hra je velkým povzbuzením do další práce. Velké díky patří samozřejmě našim famózním fanouškům, kteří nás hnali celý zápas. Takže velká pochvala pro všechny.