MŽ-A: Těsná prohra s Dolními Počernicemi

SK Dolní Chabry x Sokol Dolní Počernice B 3 : 4 (1:3)

branky: Dvořák, Řežábek, Plachý

sestava: Paraska, Plachý, Podlesný, Navrátil, Koubek, Volšický, Patěk, Dvořák, Řežábek, Fabián, Nemanský

Hodnocení trenéra Honzy Jirouška: Utkání bylo plné očekávání, zda navážeme na zvedající se výkony z posledních zápasů. Bohužel se nedařilo plnit úkoly, které jsme si stanovili před vstupem do utkání a nedůsledným dostupováním hráčů jsme nechávali volné prostory pro soupeře. Ten nás asi po právu potrestal a v prvních třiceti minutách nám nasázel 3 branky. Teprve poté začal zápas, tak jak jsme si všichni přáli, tempo se zvýšilo a bojovnost nám přinesla alespoň gól na 1:3. V kabině jsme si řekli rychlé postřehy, co změnit a zlepšit, ať se kluci neohlížejí na stav utkání, protože druhý poločas v očích trenérů začíná od nuly a důležitý je více herní projev. Druhá polovina utkání už byla fotbalovější, více aktivity z naší strany přineslo 2 branky, Filip po krásné individuální akci a chladnokrevné zakončení Tomáše Plachého. Kluci naplnili očekávání trenérů, druhou půli vyhráli, vyrovnání bylo velmi blízko. Spoustu momentů k rozebrání u videa, kde si povíme, jak lépe řešit dané situace, těšíme se na další zápas..