Závěr sezóny se blíží a náš B-tým má před sebou poslední dva zápasy. Po sérii tří vítězství v řadě se mužstvo dostalo do výborné pozice a nadále zůstává v boji o nejvyšší příčky tabulky. Další důležitý krok bude chtít udělat už tuto neděli, kdy od 17 hodin na domácím hřišti přivítá tým SK Meteor Kačerov.
Ve druhém domácím utkání letošní sezóny prohráváme doma s Duklou JM o 2 góly. Jediný náš gól vstřelil Jonáš Klimt. V příštím týdnu se představíme na půdě Zličína.