A tým: z Tempa bez bodu

Vyrovnaná první polovina utkání na body nestačila.

Dominik Janda (Dolní Chabry): Zápas jsme nezačali dobře, když hned brankou přímo z rohu v druhé minutě jsme inkasovali. Poté jsme po faulu na Palmu kopali penaltu, kterou Jírovec proměnil a srovnali jsme stav utkání. První poločas bylo Tempo na balónu, ale nedostávalo se do vyložených šancí, díky naší zodpovědné hře. Mohli jsme jít i do vedení, ale bohužel střela Sevčeka v sítii neskončila. Druhý poločas nebyl z naší strany povedený a od prvních minut druhého dějství Tempo zvyšovalo obrátky. Po sérii několika standartek domácích přišla v 60 minutě branka na 2:1, o kterou jsme si naším výkonem koledovali. Tempo přidalo postupně ještě další dvě branky a my odjíždíme do Chaber z prázdnou bez bodu. Pro nás se sezóna bude lámat příští týden, kdy doma hostíme Podolí. Každý, kdo sleduje tabulku ví, jak důležitý zápas toto v záchranářském boji pro oba kluby bude.