Reportáže

08.01.2018 16:17

mladší žáci do nového roku dostali nadělení a také nadělili Ďáblicům 5 : 0

Ahoj sportovci, v minulém týdnu se tedy děly věci. Ve čtvrtek nám čáp přinesl nového fotbalistu. A říkají mu Jirka. I s maminkou Evou Mlčákovou se mají k světu. Velký je ovšem problém sehnat na něj kopačky. Odhadli bychom  tak 6-7 cm a balón č. 1. Jak je naším zvykem nic nenecháme náhodě, přímo od maminky totiž již víme, že má skvělí nákop. A ta to jistě ví nejlépe. Zaplať pánbůh, že je venku, co Evi ? Přejeme zdraví, štěstí a prima život. Uvidíme se na hřišti.

 Další pozitivní fotbalová zpráva je, že kluci opět přivezli tři body ze zimní ligy v Třebo. O to více ceněné, že kluci porazili našeho fotbalového souseda SK Ďáblice. Čili v derby Prahy 8.

Přímo k zápasu bychom rádi podotkli, že všech 5 branek jsme vstřelili po kombinacích či po získání balónu. Tedy žádné náhody a nesmysly. Kluci to odehráli parádně a rádi bychom na této vlně pokračovali celý nový rok. Hra měla velmi bojový náboj, ale zásluhou laxního přístupu rozhodčího také naše kluky pořádně zabolela. Došlo to až tak daleko, že jsme tři svěřence ze hřiště odnášeli. Tak to dopadá, když se drobné přestupky přehlížejí. Posléze to graduje a z lehkých přestupků se pak stávají drsné. Soupeř vás může na hřišti okopávat bez trestu, jako by nechumelilo. Sečteno podtrženo, po těchto zákrocích máme dva kluky zraněné, z toho jednoho dlouhodobě. Jedna z důležitých věcí našeho snažení a fotbalování je, že se snažíme minimalizovat možnosti zranění a pak přijde tohle. Kubo dej se brzy dohromady. Když jsme u jmen - tak branka levou od Martina Stránského byla jedna fantazie, po dvou brankách vstřelili Kája Kohout a Aleš Chaloupka – především Kája nakopl tým důležitou úvodní brankou. Obranná činnost Martina Pamětického, Tadeáše Němce a Kryštofa Mokáně prostě neměla chybu. Celý tým zahrál, co měl ! Jen tak dál!!!

L + J

 

 

Celý článek

—————

20.12.2017 14:06

mladší žáci průběžné pořadí soutěží v období září až prosinec 2017

 

  Třeboradice zimní liga
  skupina A
1. SK Dolní Chabry_Babičky
2. Dolní Počernice
3. SKK Hovorčovice
4. SK Ďáblice
5. Avia Čakovice
6. Třeboradice
   
  skupina B
1. SK Dolní Chabry_Starci
2. Běchovičtí sršni
3. Spartak Kbely
4. FA Praha
5. Březiněves
6. Třeboradice
   
  mž – 2/A soutěž
1. Sportovní klub Dolní Chabry
2. FK Admira Praha z.s.
3. Tělovýchovná jednota Březiněves
4. Sportovní klub Čechie Smíchov
5. SK Uhelné sklady Praha
6. Tělovýchovná jednota Slovan Bohnice - Praha 8 z.s.
7. Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice
8. Tělovýchovná jednota Sokol Lochkov
9. SK Třeboradice z.s.
10. Tělocvičná jednota Sokol Troja
   
  Balkap cup zimní liga
1. SK Dolní Chabry Starci
2. SK Dolní Chabry Babičky
3. Teplýšovice
4. Planá nad Lužnicí
5. AFK Union Žižkov

 

Celý článek

—————

18.12.2017 11:26

mladší žáci 3. a 8. místo na turnaji v Sedlčanech

Ahoj sportovci, zúčastnili jsme se vánočního turnaje v Sedlčanech pro ročník 04. Marodka nás početně výrazně zdecimovala, a tak jsme horko těžko dali dohromady dva přihlášené týmy. Měli jsme v turnaji i kluky z ročníku 06. Záhy mi došlo, že to kluci s urostlými chasníky soupeřů budou mít těžké. Pokud je fotbalista urostlý a řeší situace fotbalově, tak je to pro nás a i další soupeře, přínos. Ovšem, pokud jde do souboje pouze hrubou silou a bezohledně vůči mladším klukům, pak je zle a musel bych přehodnotit účast s takovými týmy jako je Slovan Kladno. I když to naši kluci vybojovali, hodně mi v těchto soubojích zatrnulo. Paradox je, že tento turnaj byl speciálně přihlášený pro kluky s 04-ek a z nich se zúčastnil pouze Ota Plechatý. Odvedl pořádný kus práce. Jen tak dál!

K hodnocení našeho výkonu bych vyzdvihl bojovnost a odvahu. Vylepšíme přesnost a časování přihrávek. Třetí a osmé místo je odpovídající ke kvalitě soupeřů. Odvezli jsme si jak bronzové medaile, tak i individuální cenu pro hráče s nejvíce asistencemi turnaje. Tu si odvezl Aleš Chaloupka, gratuluji! V týmu výběru Prahy se zúčastnili kluci jak s Dukly Praha, tak i ze Sparty Praha a od těch jsme se skutečně měli co naučit. Ti byli přínosem pro všechny. Také turnaj po zásluze vyhráli. Vše řešili s chladnou hlavou a především cestou kombinace, radost pohledět. Gratuluji!

L Chaloupka

Celý článek

—————

14.12.2017 09:58

mladší žáci přivezli z Třeboradic opět 6 bodů

Ahoj sportovci, o víkendu jsme opět bodovali v zimní lize. Tým Starců si poradil s týmem FA Praha   3 : 0 a vrátil tak porážku soupeři z podzimního přátelského utkání. Fotbalové vyrovnání účtů jak se patří ! Tým Babiček si zahrál v improvizované sestavě proti Dolním Počernicím. Výsledek 5 : 2 zasloužený. K zápasům bychom jen podotkli, že místo soupeřů nás tentokrát trochu potrápilo počasí. Druhý zápas se prakticky dohrával ve vánici a během chvilky pokryl sněhový poprašek celé hřiště. Očividně to ovšem soupeřům nechutnalo více a naši borci si tři body pohlídali. Je znát že jsme již na tyto drobnosti připraveni. Jen tak dál !!!

L + J

 

Celý článek

—————

06.12.2017 08:57

mladší žáci dva fotbalové víkendy

Ahoj sportovci, máme již za sebou čtyři zápasy zimní ligy v Třeboradicích a dvě kola zimní soutěže okruhu Balkap. V obou soutěžích již víme, že soupeři nezaháleli a že nám nic zadarmo nedarují. Kvalita soupeřů výrazně stoupla a my se s tím musíme rychle srovnat.

V Balkap cupu docela válíme a držíme se na špičce soutěže. V Třebo se nám již podařilo minulí víkend klopýtnout. Ustrašeně odehraný zápas s Běchovicemi se školáckými chybami nás stály tři body. A to jsme vedli 2 : 1. Škoda. V dalším zápase s Hovorčovicemi ovšem kluci potvrdili, že něco málo již umí.

Tento víkend jsme si ochutnali náročný fotbalový den Odehráli jsme celkem za sobotu 11 soutěžních utkání, a to jak v Balkapu, tak v Třeboradicích a také jsme pomohli na Meteoru. To je slušná porce a především výborný trénink. Jak fyzická, tak i vyšší psychická zátěž, se nám bude do budoucna hodit. V Třebo zimní lize jsme obé utkání vyhráli a v Benešově kluci odvedli také kus práce. Podařil se výsledky vydařený fotbalový víkend. Jen tak dál !!! L Chaloupka

Celý článek

—————


Fotogalerie: Žáci

/album/fotogalerie-zaci/p5061715-jpg/

——————————


Novinky

V této rubrice nejsou žádné články.