Reportáže

14.06.2018 10:25

mladší žáci si dali do trumpety U Trumpety

Ahoj sportovci, tato sezóna utekla jako voda. Fotbalových zážitků byla plná. Kluci poctivě trénovali a úspěchy se dostavily. Každý rok, a to již říkáme po čtvrté, to snad již nemohlo dopadnout lépe. Kluci letos opět překvapili. Také proto jsme to oslavili v restauraci U Trumpety. My slavíme rádi! Rozdali jsme pár individuálních ocenění, tu nejdůležitější cenu trenéra za největší herní pokrok, letos získal Tadeáš Němec. Gratulujeme!!! Teprve teď ti to ovšem chlapče začne.

Přejeme hráčům, aby jim vydrželo nadšení ze hry i další náročnější sezónu. Děkujeme za podporu rodičů, bez kterých bychom to nedali. Jsme rádi, že za celou sezónu nedošlo k žádnému vážnému zranění. A že kluky odevzdáváme v celku, ač to tak někdy na hřišti nevypadalo. Vždy ale ještě mohou docházet na kroužek keramiky či poezie.

Děkujeme personálu restaurace U Trumpety a především Petrovi Kloučkovi za pohoštění. Přejeme Petrovi také další sportovní úspěchy ve vedení našeho A- týmu. S mládeží již v minulosti předvedl, co umí.

Děkujeme za podporu klubu. Velkou měrou se podílí k rozvíjení našich mladých fotbalistů a jejich fotbalového světa, a také se mu podařilo vybudovat opravdu pěkný fotbalový stánek.

Jen tak dál!!!

 

L + J + D

 

PS:

Máme před sebou ještě generační paintballový souboj v Benešově. A to vám povím, kdo uteče -vyhraje. Špatná zpráva ovšem je, že ti „darebáci“ již běhají rychleji než my. Zlomte vaz, tatínci!!!

Dnes ještě přátelské utkání s Vršovicemi a zítra s Neratovicemi

Celý článek

—————

05.06.2018 18:53

mladší žáci s Čakovicemi 21 : 1, s Trójou 22 : 0 a s Čechií Smíchov 3 : 2

Ahoj sportovci, k Troji a Čakovicím nemáme co říci. Výsledky hovoří za vše. Ovšem k zápasu s Čechií Smíchov, která na podzim vedla naši tabulku, si něco říci neodpustíme. Za prvé - je škoda, že nedorazil rozhodčí. Za druhé - nás překvapili fajn rodiče soupeřů. Uznali nám branku, ač ji dodatečně delegovaný tatínek do role rozhodčího nebyl schopen ze svého úhlu pohledu posoudit. Zápas byl velice emotivní a vyhrocený. Soupeř dvakrát vedl a my jsme srovnávali. Nakonec se nám podařilo vstřelit vítěznou branku. Tu zařídil Matěj Šulc. Prima trefa kamaráde! Jen tak dál!!! Pro nás nejlepší zápas jara!!! A také potvrzení nějakého snažení a kvality tréninkových jednotek. Po fantastické zimě i slušné jaro. Ovšem potenciál týmu jsme zdaleka ještě neukázali a nevyčerpali. Stále máme na čem pracovat. Jen tak dál!!!

L + J

Celý článek

—————

16.05.2018 13:31

mladší žáci 1. a 3. místo v ZL Sedlčany, 1 : 1 s Uhelkami a 7 : 0 s Třeboradicemi

Ahoj sportovci, podařilo se nám dohrát konečné a vítězné kolo ZL Sedlčany. Tým Babiček, ač často doplňovaný hráči soupeřů, nakonec obsadili třetí místo v konečném pořadí. Tým Starců si vítězstvím i v posledním kole zajistil trofej pro vítěze ZL Sedlčany. Gratulujeme!!! Výsledky ke zhlédnutí zde https://www.balkapcup.eu/news/r-2005-a-ml-balkap-cup-zimni-liga/

Další naše mise vedla na hřiště Tempa Praha, kde jsme si vyzkoušeli formát 10 + 1. Kluci z Tempa nám dali až nepříjemnou lekci a snad se z toho poučíme. Od příští sezóny se již nikdo na hřišti neschová. Tam se již musí do kombinací zapojit daleko více hráčů. Na přesnosti přihrávek bude záviset  kolik toho budeme muset naběhat. Kluci z Tempa celý zápas odehráli bez střídání a dávali si to i na větší vzdálenosti. Máme na čem pracovat.

S Uhelkami jsme odehráli zápas bez šťávy a často jsme se nechali odstrčit od balonu. V zakončení jsme neměli štěstí a také gólman soupeře odvedl excelentní výkon. Viděli jsme neproměněné penalty a řízení zápasu tatínky soupeřů. Opět výsledek, který nás zklamal.

S Třeboradicemi jsme spinkali pouze v prvním poločase. Naštěstí druhá půle se nám vyvedla a vstřelili jsme důležité branky. V příštím kole se jistě polepšíme.

L + J

Celý článek

—————

27.04.2018 13:34

mladší žáci s Lochkovem 14 : 2 a se Slovanem Bohnice 11 : 1

Ahoj sportovci, tak s Lochkovem utkání započalo jako obvykle. Po nepozornosti jsme jako první inkasovali. Poté, co jsme vylezli ze spacáku, se vše již odvíjelo dle našich představ. V přídělu branek se blýskl Michal Petrovci sedmi brankami a nechybělo mnoho a mohl nastřílet tři hattricky za zápas. Na krásné travičce si kluci užili fotbálek, jak se patří.

Co říci ke klání se sousedy z Bohnic. Tento zápas jsme měli pod kontrolou a opět především hráči s defensivními úkoly odvedli svou práci na jedničku. To se to střílí branek, když to nejen ubráníme, ale i přesně pošleme vpřed. Jen tak dál!!!

No a, aby toho snad nebylo málo, ještě jsme si vyšlápli ve středu za kluky z Radotína, kde jsme si konečně zahráli formát 10 + 1. A světe div se. Ač toho máme na velkém hřišti odehráno minimálně, hra měla hlavu a patu. První poločas se velmi povedl. Skvěle zahrálo duo Tadeáš Němec a Vyty Yvanickii. Začínají se množit kombinace s chladnou hlavou a také se do nich zapojuje více a více hráčů. Vypadá to, že jdeme tou správnou cestou. Jen tak dál!!!

Lada Ch

Celý článek

—————

13.04.2018 07:48

mladší žáci ZL Sedlčany a s Admirou 2 : 3

Ahoj sportovci, čtvrté kolo ZL Sedlčany minulí víkend mělo zajímavé rozuzlení. Nakonec Starci odvezli důležité body za vítězství domů a pravděpodobně si zajistili trofej pro vítěze v celkovém hodnocení. Škoda že jsme nedali dohromady tým Babiček. Tam máme bohužel ztrátu, ale ještě se porveme v posledním kole.

Tento víkend jsme si zahráli proti Admiře Praha v hlavní soutěži. Bohužel nás šoupli na UMT ač v původním rozpise byla psaná tráva. Ceňme si že na Chabrech trénujeme třikrát týdně na travičce a nemusíme běhat po gumě i když je tak pěkné počasí. Výsledek 2 : 3 nás zklamal, ale předvedená hra ušla. Umíme rozhodně lépe, ale jelikož se opakovaně neumíme na důležité zápasy sejít v plné síle dobře nám tak. Každopádně teď již musíme zkoušet profil 10 + 1 a zapojit kluky r. 04. Včera jsem na tréninku zahlédl pouze dvě 04-ky. Jaká asi bude následující sezóna ? To si asi dokáže představit každý, bez tréninku. Máme se na co těšit.

L Chaloupka

Celý článek

—————


Fotogalerie: Žáci

/album/fotogalerie-zaci/p5061715-jpg/

——————————


Novinky

V této rubrice nejsou žádné články.