Reportáže

25.11.2018 19:08

Ml. žáci Chabry - Viktorka Žižkov

Fotoreportáž z vítězného utkání: pabede.rajce.idnes.cz/20018-11-25_Chabry-Viktorka_Zizkov

Celý článek

—————

19.11.2018 19:29

Ml. žáci ČAFC - Chabry 3:2 (2:1)

Na ČAFKu jsme vyrazili v roli papírového favorita. Jenže fotbal se hraje na goly a těch dal více soupeř. My jsme šli do vedení po brance Vasyla a to ještě předtím zahodil megapříležitost Venca Hájíček. Soupeř však byl také nebezpečný a brzy srovnal stav na 1:1. Těsně před půlí šel do vedení 2:1. Naši kluci za první půlku moc pochvaly v kabině nedostali. Naopak. Do druhé půlky jsme vstoupily mnohem lépe a zaslouženě jsme vyrovnali po hezkém přehození brankáře domácích. Autorem branky byl opět Vasyl Jenže soupeř opět šel do vedení. My jsme pak měli řadu příležitostí na vstřelení branky, jenže jsme je všechny postupně zahodily a to i takové, kdy na nás koukala prázdná branka. Takže výkon v druhé půli sice dobrý, ale bez brankového efektu, takže zaslouženě vyhrála ČAFka.

Sestava: Pepa Němec - Vítek, Lukáš, Vasyl, Míša Š., Venca, Ondra B., Jenda K., Jonáš

Branky: Vasyl 2

Celý článek

—————

23.10.2018 12:38

Ml. žáci Újezd nad Lesy - Chabry 2:1 (0:0)

Na těžkém terénu se hrál vyrovnaný zápas. První půlku mohla padnout branka na obou stranách, ale v naší brance výborně chytal Martin Pamětcký a i obrana domácích pracovala bezchybně. Trošku jim to umožnila naše ofenzíva, kdy jsme prakticky nevystřelili a snažili se dokombinovat až "do kuchyně". Nicméně bylo vidět spousta hezkých akcí a šancí. Obrana pracovala bezchybně, kde zejména Vítek Knížek si dovoloval kličky a patičky až trenérům šedly další vlasy, ale vše vycházelo. Zejména rozehrávka byla kvalitní jak z obrany tak i od brankáře a už bylo vidět i nějaké automatismy. 

Do druhé půle jsme vstoupili ještě aktivněji a hra se odvíjela převážně na polovině domácích. Bohužel šance Vasyla, Kuby nebo Míši gol nepřinesly. Soupeř nás potrestal, když využil zbytečno ztrátu našich útočníků, pak prohraný souboj v obraně a rázem to bylo 1:0. To byla první vážnější šance domácích v druhé půli. Pak naši kluci zapli na 110 % a snažili se vstřelit branku Z tlaku jsme vytěžili penaltu a tu Míša Mlynár s jistotou proměnil. Ale síly ubývaly. Soupeř střídal 2 sedmičk a my 2 hráče, navíc Vítek již popadal druhý dech, takže jsme z útoku museli stáhnout ofenzivního Kubu do obrany (tady nám možná trošku chyběl Moky) I tak jsme stále útočili, ale stále chyběla přesná střela. Naopak soupeř z rychlého brejku udeřil 3 minuty před koncem a rozhodl 

Kluky a rodiče tento výsledek samozřejmě mrzel, ale mě zajímá spíše hra a troufnu si říci, že jsme Újezdu byli více než rovnoceným soupeřem a byli fotbalovější. 1:1 by byl super výsledek. Možná stačilo stáhnout Vaška Hájíčka nebo Míšu Škurka nebo Jonyho  do obrany, hrát na 3 obránce a asi bychom tam bod uhráli, ale když jsem viděl nadšení a snahu našich kluků zvítězit, tak jsem je nechtěl svazovat taktikou. Stále je nyní prioritní herní projev a radost ze hry než nějaký bodík navíc. Každopádně mě se výkon našich kluků moc líbil. Stejně tak kluci z Újezda hráli důrazně, ale bez zákeřných faulů a nato, jak to byl vyrovnaný zápas, tak se to odehrálo v pohodě a takové vypjaté zápasy dají klukům více, než 3 zápasy, kdy vyhrajeme 10:1.

Sestava - Martin P. - Vítek, Lukáš, Míša M. Míša Š., Kuba, Vasyl, Pavel, Vašek, Jonáš

Celý článek

—————

04.10.2018 09:14

Ml. žáci Chabry - Radotín 2 : 0 (2:0)

V neděli jsme sehráli další zápas tentokrát na domácí půdě. Soupeřem nám byl Radotín, který v naší soutěži porazil i ligové Tempo. Naši sestavu doplnil Pepa Němec, místo nemocného Jonáše. I když nám první poločasy nevycházejí, tak tentokrát jsme se polepšili a na Radotín jsme vlétli a přehrávali jsme je. Výsledkem toho bylo i zasloužené vedení, když branku dal Vašek Hájíček po hezké individuální akci. Branka nás trošku ukolébala. Přestali jsme kombinovat a jen odkopávali míče. Soupeř tak logicky převzal aktivitu a jen díky Pepovi v brance jsme neinkasovali. Pepa naopak přidal dlouhé výhozy za obranu soupeře, z kterých jsme chodili do rychlých brejků. Z jednoho takového výhozu padla i druhá branka, když výhoz si nádherně zpracoval Vasyl a běžel sám na brankáře Radotína, ten jeho nájezd kryl, ale k odraženému míči se dostal Petr S. a vsítil důležitou druhou branku. Tato branka kluky uklidnila a i naše hra se zlepšila. Zejmén kombinace po levé straně "tří M" Moky-Míša Š a Míša M měly vysokou fotbalovou kvalitu, bohužel další branku jsme nepřidali.

Druhou půlku jsme začali velmi soustředění. Hra probíhala převážně na půlce soupeře. Obrana pracovala bezchybně a útoky zastavovala již na půlce hřiště no a když přeci jen se soupeř dostal do našeho vápna, tak tam to vyřešil Pepa. Škoda, že jsme nepřidali další branku. Šance byly, ale to je naše stálá bolest, že se na branku hrozně nadřeme. Nicméně mezihra byla výborná a za výkon si kluci výhru zasloužili.

Sestava: Pepa Němec - Moky, Luky, Míša Š., Míša M. Vašek H., Alan, Petr S, Pavel F., Ondra, Kuba, Vasyl, Vítek K.

Branky Vašek H., Petr S.

Celý článek

—————

23.09.2018 07:58

Ml žáci Modřany - Chabry 4 : 6 (4:3)

V sobotu ráno jsme vyrazili do Modřan. Věděli jsme, že nás čeká těžký soupeř Naši kluci nastoupili do utkání aktivněji. Již v první minutě měl Kuba golovou šanci, ale neproměnil. Aby to Kubovi nebylo líto, tak svoji šanci neproměnil ani Vasyl. Pak přeci jen Kuba dopravil míč do sítě a šli jsme do vedení 1:0. Jenže další šance (Lukáš, Martin P.) zůstaly opět nevyužity a tak nedáš dostaneš. Modřadny udeřily a z první střely na branku srovnaly na 1:1. My jsme dále měly převahu, ale k brance nám pomohl soupeř - když dal zbytečnou ruku a nařízenou penaltu Vašek Hájíček bezpečně proměnil. Jenže to bylo z naší strany na dlouho vše. Modřany nás začaly přehrávat ve středu pole, kde jejich hráč s č. 13 byl rozdílovým hráčem na hřišti. Tento hráč také přidal další branky a když daly Modřany na 4:2 z rohu, tak se zdálo, že osud zápasu je zpečetěn. Jenže Míša Mlynár zavelel k obratu, když zachytil rozehrávku soupeře a poslal míč do odkryté branky. Kontaktní gol do šatny nás uklidnil. O půlce jsme si řekli chyby - obránci nedostupovali hráče soupeře, nechávali jsme hrát "třináctku" a hlavně spousta zkažených přirávek v útočné a přechodové fázi. 

Do druhé půlky jsme vstoupili výborně. Kuba měl asi 3 šance, jenže střelecká smůla nás neopustila. Vrcholem všeho byla zahozená šance Vasyla, který stál sám před  brankou ale míč poslal mimo. Ale šance měl i Petr S , Pavel F. nebo Martin P. Srovnání přinesl Kuba po hezké individuální akci Kája Kohout ukázal, jak se proměňují šance - využil hned svoji první a poslal Chabry do vedené. Uklidnění přinesl opět Kuba, který završil svůj hattrick. Další šance již zůstaly nevyužity, i když kluci předváděli hezké kombinace. Obrana pracovala na 100 %, kde zejména vynikal Lukáš, který odebíral míče soupeři a ještě je konstruktivně rozehrával. 

Za druhou půlku jsme si vítězství zasloužili, ale na koncovce musíme zapracovat. I když to byl vyrovnaný zápas, tak se opět potvrdilo to, co často říkám, že nejlepší je, když si to trenéři odpískají sami, než když to píská nějaký starý pán z půlky hřiště. Největší pochvalu však zaslouží fanoušci soupeře, kteří hlasitě i s pomocí bubnu a hlavně pozitivně povzbuzovali hráče Modřan celý zápas. V závěru ocenili i výkon Chaber, to se vidí málokdy. I naši kluci si zápas tak více užili a rodiče z Modřan po zápase pochválili. 

Branky: Kuba 3, Vašek, Míša M., Kája

Sestava: Joná - Lukáš, Moky, Míša M., Martin P., Vítek, Vasyl, Kuba, Petr S., Kája, Míša Š., Vašek H., Pavel F., 

Celý článek

—————


Fotogalerie: Žáci

/album/fotogalerie-zaci/p5061715-jpg/

——————————


Novinky

13.10.2018 09:25

Ml. žáci nominace na neděli

v neděli hrajeme doma zápas s Uhříněvší. Výkop v 11:00, sraz v 10:15. Nominováni jsou Pepa - Moky, Luky, Míša M., Míša Š., Jonáš, Kuba, Pavel, Petr, Alan, Sebík, Vasyl, Karel K.?, Vítek, Vašek

Celý článek

—————

05.10.2018 23:04

Ml. žáci nominace na 5.10.

Bohemians Hrdlořezy (sraz 7:45, výkop 8:30 (ul. Před mosty 1) Jonáš/Němec P. - Vasyl, Míša M. Míša Š. Pavel F. Vítek K., Vašek, Luky, Kuba M, Moky,  Doma v Chabrech JVL sraz v 13:45, výkop v 14:30. Filip - Ondra B , Petr S. Šíma, Kája K., Maty?, zbytek doplněno o hráče z dopo.

Celý článek

—————

20.09.2018 11:11

Ml. žáci - nominace na sobotu 22.9.

Sobota 22.9., 9:00 mistrak v Modřanech, sraz 8,20 na adrese: Komořanská 47, 143 00 Praha 12 Nominace: Misa S., Misa M., Pavel F., Vitek K., Kuba M., Jonas M., Krystof M. , Martin P., Lukas V., Petr. S.   Sobota...

Celý článek

—————