23.03.2012 09:35

2005 mladší přípravka – TURNAJ BRANÍK-DOBŘICHOVICE - ročník 2005 dne 18.02.2012

V sobotu odpoledne, 18.02.2012, jsme se vydali na svůj první halový turnaj do Dobřichovic, který organizoval fotbalový oddíl ABC Braník. Je potřeba pochválit organizátory za skvělou organizaci, rychlý průběh, který měl spád bez jakýchkoliv prodlev a pro hráče nebylo čekání na následující zápas, úmorné. PROSTĚ SKVĚLE STRÁVENÉ ODPOLEDNE.

My jsme se účastnili ve složení:

  • Matyáš HRAZDÍRA, Patrik VLČEK, David PLZEŇSKÝ, Daniel PROFANT, Michal MLYNÁR, Lukáš RAKUŠAN

Turnaj byl opět velice kvalitně obsazen. My jsme se rozhodli nastoupit s mužstvem (hráči) kteří chodí na tréninkové jednotky pravidelně a mají základní herní návyky. Avšak nejen proto nás bylo je poskromnu. Značná část hráčů byla na prázdninách nebo nám postupně onemocněla a my jsme byli nuceni sáhnout i do ročníků 2006. Ale ani v tomto ročníku nebyla situace jiná. Proto jsme se obávali, zda vůbec turnaj dohrajeme, protože jsme do prvního zápasu nastoupili s nemocným Lukášem Rakušanem. Přesto se s tím popral a odvedl maximální výkon.

Ještě než budeme hodnotit jednotlivé zápasy, musíme pochválit všechny naše zúčastněné hráče. Ukázali, že se zlepšují, jdou herně nahoru a každý soupeř musí počítat, že nedáme svoji kůži zadarmo. Domníváme se, že tomu odpovídají také výsledky. Sice jsme prohráli, ale výsledek a především hra byla čestná.

Výsledky:

 

13:12

Chabry

Kr.Dvůr

0

:

1

- prostě smolný zápas, který jsme měli minimálně remizovat; Museli jsme však nastoupit s nemocným Lukášem, který toho měl „plné kecky“. Bojoval, snažil se, ale rýma ho obrovsky limitovala. O to větší nároky byly na zbylé hráče. Šance byly, ale nedůraz v zakončení směřoval ke gólu soupeře a my jsme neměli dostatek štěstí k vyrovnání.

13:36

Braník B

Chabry

4  - Vlček -2x; Mlynár; Profant

:

1

- Zde jsme již nastoupili s Danielem v útoku a bylo to vidět.  Za podpory útoku Patrika z obrany jsme si dokázali vytvořit tlak. Škoda je, že jsme ho nedokázali „přetavit“ ve výraznější vítězství.

14:24

Chabry

Vlašim

0

:

5

- Vybrali jsme si slabší zápasovou chvilku. Jako by nastoupilo zcela jiné mužstvo než v předchozím zápase. Propadali jsme ve všech fázích a především v obraně. Byla to ukázka toho, že pokud si hráč nedrží svoji pozici, nemůže to dopadnout jinak.

15:00

Braník A

Chabry

2

:

0

zápas proti konečnému vítězi turnaje. Co říci? My jdeme dopředu, tlačíme, máme šance, ale opět z nedůsledné obrany, nedodržení pozice posledního obránce, zcela zbytečně inkasujeme. Přesto výkon celého mužstva výborný.

16:12

Chabry

Slaný

0

:

1

- zápas s druhým mužstvem turnaje. Šli jsme za vítězstvím. Šancí dost, ale pokud nedáme, NEVYHRAJEME. Přesto nasazení a snaha všech hráčů perfektní. V závěru zápasu jsme však inkasovali. Přesto opět velmi kvalitní výkon.

16:36

Motorlet

Chabry

3

:

1 -  Mlynár

- v posledním zápase jsme nastoupili proti Motorletu. Chtěli jsme ho zdolat. Škoda, nevyšlo to. Přesto jsme „kousali“. Především po snížení na 2:1. Potom jsme měli velmi málo času. Tlačili jsme se dopředu, ale z jednoho z protiútoků v závěru utkání jsme inkasovali třetí branku a to byl v podstatě konec zápasu. Škoda, protože se domnívám, že i zde jsme nehráli druhé housle.

 Turnaj a zápasy v něm, které jsme odehráli ukázaly, že jdeme správným směrem. Všichni co se účastnili a viděli naše zápasy museli uznat, že naše hra jde nahoru. Nominace nám ukázala, že to bylo správné rozhodnutí nominovat pouze ty hráče, které jsme nominovali.

Celý realizační tým musí pochválit výkon našeho brankáře Matyáše Hrazdíra, který odchytal svůj první turnaj. A to jak se toho zhostil byla paráda. Nebojácnost jít do souboje, to byla radost se dívat. Přesto jako nejlepšího hráče našeho mužstva je potřeba hodnotit Patrika Vlčka. Především jeho pevné střela, kterou ne vždy využíval, měla pro mužstvo přínos. Jeho důraz na soupeře a míč byla pro ostatní spoluhráče jasnou motivací. Tím samozřejmě nesnižujeme hru ostatních spoluhráčů. Protože pokud by nepodali takové výkony jako podali, tak by výsledky nebyly ani zdaleka takové, jaké jsou.

 Proto – kluci děkujeme za hru, za to jak jste bojovali, jakým způsobem jste reprezentovali náš CHABERSKÝ  KLUB.  A příště to snad vyjde. Opět ukázali, že chtějí a hrát umí.

 S přátelským pozdravem

Trenéři: Vladimír Nesvadba, Magdaléna Nesvadbová, Štěpán Mucha

—————

Zpět