20.07.2012 14:54

Tréninkový plán - léto 2012

 

2005 - mladší přípravka - Plán přípravy v období letních prázdnin 2012

Vážení hráči a rodiče,

přichází období prázdnin a dovolených. Je to dlouhý čas a my nesmíme, a nemůžeme a ani nechceme zapomenout na fotbalové herní dovednosti, které jsme se naučili. Proto jsme se rozhodli organizovat průběžně tréninkové jednotky jedenkrák týdně. Tréninky budou organizovány pro hráče, kteří budou v Praze. Samozřejmě, že bychom chtěli, aby jich bylo co nejvíce.

Termín : každé úterý, počínaje dnem 03.07.2012

Tréninkový plán :   ZDE     Prosíme o vyznačení termínů, kdy se budete moci tréninků účastnit v  uvedené tabulce, kterou otevřete kliknutím na "ZDE" (viz. křížek u Sebastiana Breinla - znamená účast).  

čas : od 17:00 hod

místo : UMT - ZŠ Libčická, Praha 8; mapa:     ZDE

vybavení : tenisky (turfy), chrániče, míč, pití. (Upozorňujeme, že zde není možnost využití šaten. jedná se o školní hřiště.)

Tréninky v tomto období budou především herní, tak aby kluci nezapoměni a zafixovali si co se naučili.  Aby však tréninky měly smysl, je potřeba, aby na nich bylo alespoň 6-8 kluků. - předběžně a pak vždy do středy pro trénink na další úterý. Pokud by se místo tréninku změnilo, budete informováni v sekci AKTUALITY.

Vlastní "ostrá příprava" bude zahájena bezprostředně poté co bude otevřeno hřiště v Chabrech. Předpokládáme, že to bude po 13.08.2012. Tréninky budou intenzivní. Týden od 20.08. - 24.08.2012 je naplánován každý den od 17:00 hod., namísto soustředění.  V této části přípravy však již budeme chtít maximální počet hráčů tak, abychom se připravili na mistrovská utkání !!!

Co sebou na trénink?

  • tenisky / kopačky se špunty
    • chrániče
    • fotbalový míč velikosti 3
    • láhev s pitím

Zdravíme a těšíme se

Magdaléna a Vladimír Nesvadbovi - trenéři
 

 

—————

Zpět