14.09.2010 22:00

Starší přípravka (FK Slavoj Vyšehrad) - Dolní Chabry 3:1

Sestava: 1 Bumbalek 2 Pryshlyuk 3 Francois 4 Prokopec 5 Franta 6 Makovec 7 Veselinovič 8 Blanuta 9 Dvořák 10 Adámek 11 Tancoš 12Dobeš

Goal: 2 Franta, Blanuta

Na začátku chceme poděkovat našim mladším žákům a ostatní fanouškům, kteří nám fandily a vytvořili výbornou atmosféru pro naše domací hráče.
Za takových podminek je radost hrat fotbal.

V prvním našem zápase, v nové sezóně jsme byli hodně nervozní a v kabině před zapasem, bylo cítit, že kluci mají trému. Ale potom na hřišti nebylo poznat, že kluci přeměnili svůj  strach v bojovní duch a začali utkání ve vysokém tempu a bojovností a během 3-4 minut  si vytvořili několik jasných šancí, které jenom se štěstím  jejich brankář odvrátili.

Celý první poločas se hralo jen na jednou polovinu hřiště s neuvěřitelným početem šancí, které jsme bohužel neproměnili, zato nás soupeř potrestal.Dost často se stane , že soupeř během jedno  protiútoku, pošle míč do sítě a celou dobu jen odkopává balóny.Do kabin jsme šli za stavu 0-1.

Druhý poločas pokračoval stejným směrem jako ten první,i ale alespoň že jsme dali tři góly a otočili jsme výsledek.

Určitě jsme hráli dobře a musím kluky jenom pochválit, ale musím vidět  jako trenér, že v  dnešním zápase jsme dokazal,i že máme dobré inviduality v  mužstvu,  ale chybí nám základní taktická disiplína, jak  v obraně, tak  v útoku. Na to se budeme postupnězaměřovat.

převzato: https://www.slavojvysehrad.cz/index.php/pripravky/zapasy-pripravky/starsi-pripravky-a-zapasy/188-stari-piravka-dolni-chabry-3-1-0-1

—————

Zpět