17.12.2011 18:39

St. přípravka - zimní halová liga King

Na zimní halovou ligu na King jsme se vypravili s naší třetí "Kingovskou skupinou, tedy skupinou, která zatím nehrála žádný z turnajů. Tuto skupinu tvořili ostřílení hráči (Švehlíci, Ondra, Bořek, Emil,), ale i hráči, kteří s námi teprve hrají krátce (Filip, Dominik, Honzík). Navíc těsně před turnajem nám onemocněl Martin Pohůnek, takže do branky musel zaskočit Lukáš. Byli jsme tedy zvědaví, jak to kluci zvládnou. A výkon našich hráčů předčil naše očekávání. Kluci nejen, že několik zápasů vyhráli, ale hlavně hráli pěkný kombinační fotbal pozemi s řadou přihrávek.

Lukáš v brance chytal spolehlivě a hlavně rozehrával přesné míče na své spoluhráče. V obraně zahrál jako vždy kvalitně Martin Švehlík. Výborně zahrál Bořek, který platil na soupeře svoji rychlostí a pěkně placírkou posílal přesné míče na naše útočníky. Ondra se stává stabilním pilířem naší obrany a tentokrát ke svému důrazu přidal i přesnou rozehrávku. Největším překvapením byl však v obraně výkon Filipa, který hrál svůj první zápas za Chabry v hale a počínal si výborně. Nebál se větších hráčů soupeře a snažil se i o rozehrávku.

V útoku hrál velice dobře Emil - dnes náš nejlepší střelec, který také po svém zranění se dostává do výborné formy. Pepa po nemoci hrál s velkou chutí a přidal i pěkné branky. Dominik si také připsal první halovou branku a v útoku se snažil o kombinace, stejně jako Honzík Hreus, který sice branku nedal, ale několik jich vypracoval. Kluci nejprve prohráli s domácím mužstvem Kingu 0 : 4, ale výsledek neodpovídá průběhu zápasu, kdy jsme orazítkovali několik tyčí a břeven a naši útočníci spíše trefovali brankáře Kingu, než prosto kolem něj. I tak kluci podali hezký fotbalový výkon. Pak jsme porazili Smíchov 3 : 1 a druhé mužstvo Kingu. V posledním zápase jsme podlehli Březiněvsi 3 : 2, když jsme však byli lepším mužstvem. Takže dvě dnešní vítězství a dvě prohry jsou skvělým vkladem do dalších bojů v této halové zimní lize. Kluci dnes zahráli opravdu skvěle a zaslouží si velkou pochvalu. Náš výkon umocňuje i skutečnost, že většinu mužstva tvořili hráči ročníku 2002. Takže kluci dneska velká jednička a doufám, že se v podobné sestavě a formě objevíte 7. ledna na dalším hracím dnu!

Sestava: Luky - Ondra, Bořek, Martin Švehlík, Filip, Dominik, Emil, Honzík, Pepa

Branky: Emil 4, Pepa 3, Dominik. 

—————

Zpět