02.10.2017 15:45

St. přípravka Hrdlořezy - Chabry 8:6

Do zápasu s Hrdlořezy jsme v neděli po obědě vstoupili asi tak, jako by všichni naši hráči si daly kachnu a 10 knedlíků. A tak nebylo divu, že jsme po 10 minutách prohrávali 3:0 po individuálních chybách. Chaberáci byli absolutně nesoustředění a z toho pramenily hrubé chyby v obraně a laxnost v útoku.

Sice jsme měli šance, ale zakončení bylo špatné. Až branka Vasyla nás trošku nastartovala a naši hráči viděli, že se soupeřem se dá hrát. Druhá čtvrtina byla už zcela vyrovnaná a v některých pasážích jsme měli navrch. Do třetí čtvrtiny šel Pavel do pole a Naty do branky. Soupeř měl očividně s jeho rychlostí a důrazem problémy a Pavel 2 brankami srovnal skore. Bohužel přišel rychlý brejk soupeře a zase to bylo 5:4 pro domácí. Naši hráči ale opět dokázali vyrovnat a do poslední čtrtiny šly obě mužstva se skore 5:5. Poslední čtvrtinu nás opět zklamala koncovka. Soupeř nás dvakrát potřestal z rychlých brejků, my jsme se ještě dokázali dotáhnout na rozdíl jedné branky, ale poslední sllovo měly Hrdlořezy. Zápas to byl sice vyrovnaný, ale šťastnější byli tentokrát domácí. Hrdlořezy nás předčily v efektivitě a jednoduchosti. Naše akce opět končily v rohu hřiště, odkud se naši hráči snaží z brankové čáry dát branku. Také na střelbě musíme zapracovat, protože naše střely jsou spíše střeličky. Ale i v tomto zápase jsme předvedli řadu hezkých akcí, bohužel jsme je nepřetavili v branku.

 Asi kdybychom stáhli hru na 1 pětku a hráli by ti nejlepší, tak bychom asi vyhráli, ale to je přesně to co v této kategorii není dobře. V této soutěži nejde o body nikam se nepostupuje ani nepadá a jestli skončíme 4. nebo 8. není zásadní. Daleko důležitější je pro mě předvedená hra a to jak se kluci a holky zlepšují. Na tréninku se snad posouváme, ale samozřejmě by bylo daleko lepší, kdyby ti hráči co jsou na zápase, tak byli spolu alespoň na jednom tréninku to by se mi moc líbilo a klukům by to hrozně prospělo.

—————

Zpět