29.05.2011 20:55

St. přípravka Dolní Chabry - Háje 0 : 11 (0 : 4)

Na zápas s vedoucím mužstvem naší skupiny jsme nastoupil s vědomím, že nemáme co ztratit a zkusíme si zahrát fotbal. Také naše sestava nebyla ideální. Chyběl Tomáš, Martin K. a další. S vědomím, že asi nebudeme bodovat jsme zařadili do sestavy malého Vojtu, aby si zkusil svůj první mistrovský zápas v brance. Za Háje nastoupili hráči ročníku 2000, takže byli přeci jen zkušenějíš a herně vyzrálejší. Také Háje měli první šanci, kterou ještě naše obrana odvrátila. Pak jsme zahrozili i my, když Martin Š. vysunul Marka avšak jeho střelu obrana hostí zablokovala. Pak však už jsme obdrželi branku, když jsme špatně převzali vepředu míč z autového vhazování a hráč Hájů nedal šanci Martinovi P. v brance. Pak jsme měli šanci na vyrovnání. Martin Š. si zaběhl na balon za obránce Hájů a postupoval sám na branku, bohužel klička doprava jej stála cenný čas a jeho střelu již stačili obránci hostí zablokovat. Z následných několika rohových kopů jsme také bohužel branku nedali, takže ke slovu přišel soupeř a přidal další branku po zaváhání naší obrany a zálohy. Naši hráči se snažili, ale na Háje jsme dnes opravdu neměli. Na naší branku se valil jeden útok za druhým a mimo Martina Š. nebo Naty jsme většinu soubojů o míč prohrávali  a byli jsme tak pod stálým tlakem, z kterého naše obrana dělala zákonitě chyby a branky v naší síti přibývaly. Do poločasu přidaly Háje ještě dvě branky. Většímu rozdílu zabránila Naty s Pepou v obraně a Martin P. v brance, který dnes výborně vybíhal a sebral mnoho balonů z kopaček soupeře.

Do druhé půle jsme nastoupili se snahou vstřelit alespoň čestnou branku. Do branky také nastoupil Vojta a měl se co ohánět. Hned v úvodu jsme inkasovali po špatně zahrané malé domů a hned z rozehrávky jsme dostali další branku, když jsme po chvíli dostali další 2 branky, tak to v  tu chvíli  vypadalo na slušný debakl. Do obrany jsme tak stáhli Martina Š., což sice naší defenzívě prospělo, ale bylo to oslabení pro náš útok. Kluci vepředu se sice snažili, ale branka nám dnes nebyla souzena. Šance Marka, Martina P. Davida Klapky sice byly golové, ale branka z ních bohužel nepadla. Naopak soupeř nás přehrával a střílel jednu branku za druhou. Kluci a Naty se snažili, ale soupeř byl tentokrát nad naše síli. Výborně dnes zahráli zejména krajní záložníci Matěj P. a Pepa a v obraně Naty s Martinem Š. Ostatní hráči se bohužel nedokázali vyrovnat s rychlou a důraznou hrou Hájů.

Háje dnes předvedly výborný výkon a po právu jim patří první místo v tabulce naší skupiny. Možná trošku dojem z hezké kombinační a útočné hry Hájů kazí výkon hráče č. 9, který svůj důraz a snahu dostat se k balonu někdy až neúměrně přeháněl a myslím si, že při jeho nesporných fotbalových kvalitách a rozhodnutého výsledku to bylo asi i zbytečné. Naši hráči odvedli to co bylo v jejich silách  avšak zejména vepředu jsme nebyli pro Háje důstojným soupeřem a tak výsledek 0 : 11 je asi spravedlivý a dostatečně vypovídá o rozložení sil na hřišti.

Hezkou tečkou za utkáním byly penelty, kde zejména Vojta v naší brance byl pozorný a výborně chytil řadu pokutových kopů a i díky němu jsme v této minisoutěži kupodivu zvítězili.

Zde je ještě zajímavý komentář ze strany soupeře:

https://hajesosrs.wz.cz/

—————

Zpět