04.09.2011 07:15

St. přípravka 7+1 Chabry - Viktorka Žižkov 3 : 13 (1 : 7)

V soutěži 7+1 jsme nastoupili proti  týmu hrajícím nejvyšší soutěž nejen v mužích, ale i ve starších přípravkách. Proto jsme postavili ty nejzkušenější, které máme v Chabrech k dispozici. Začátek zápasu vypadal docela dobře. Prvních 10 minut byla hra vyrovnaná se šancemi na obou stranách. Obrana byla pozorná, záloha rozdávala míče do útoku, kteý se dostával do zakončení. Pak bohužel soupeř vstřelil z rychlého protiútoku branku a během 5 minut dal další 3. Kluci se úplně rozsypali. Navíc se zranil Matěj Puchinger, takže nám odešla levá strana zálohy. Začali jsme solovat v záloze. Krajní záloníci si vůbec nedrželi své posty a v obraně jsme bezhlavě nakopávali míče dopředu a v útoku naši útočníci nepodrželi vůbec míč a jen čekali za obranou soupeře, zdali k nim něco propadne. Výsledkem toho bylo 7 branek za první poločas v naší síti. Za nás zkorigoval Martin Škurek po samostatné akci. O přestávce jsme měli tedy klukům co říci.

Do druhé půle nastoupili naši kluci přeci jen lépe připravení. Hra se už tošku a i když kluci dostával další branky, tak bojovali a snažili se o kombinaci. Stále však platilo, že většinu obdržených branek si soupeř nemusel vypracovat, ale sami jsme mu je "darovali" ať už špatnou rozhrávkou nebo ne zcela jistým zákrokem brankáře.  Alespoň se náv však podařilo přidat další branky, když Pavel Josefus si krásně naběhl na náš roh a hlavou dal druhou naší branku. Poslední branku dal Martin Škurek střelou z dálky. Měli jsme ještě i další šance, ale ty jsme nevyužili. Stejně tak i soupeř měl ještě řadu šancí, ale z nich využil jen 6 v druhé půli.

Zápas jsme tak prohráli značným rozdílem, ale na hřišti to zas nevypadalo tak strašně jak ukazuje výsledek. Kluci z Viktorky byli určitě fotbalovější a vítězství si zasloužili. Trošku jejich fotbalový dojem kazí pokřik po vstřelené brance, který již hraničí z fair play a divím se že jim to trenéři tolerují. Naši kluci měli v zápase rezervy a klukům ze Žižkova (mnohdy starším) nestačili. Za svůj výkon zaslouží pochvalu  jen Martin Škurek a Pavel Josefus a to je málo. Nicméně věřím, že máme na lepší výsledek.  Za co však musíme kluky pochválit, že zápas tentokrát nezabalili i za nepříznivého výsledku a makali až do konce.

Branky: Martin Škurek 2x, Pavel Josefus 1

—————

Zpět