08.09.2010 19:33

St. př. Vyšehrad - Dolní Chabry 3 : 1 (0 : 1)

Zápas na Vyšehradě začal velkou územní převahou domácích. Naše obrany i brankář byli v ohni střel. Naštěstí Martin v bráně i naše obrana (Martin Š. a Naty) se překonávali a  když často se štěstím jsme drželi čisté konto. Do protiútoků jsme se dostávali sporadicky, nicméně z jednoho rychlého brejku se nám podařilo skorovat. Marek přihrál Tomášovi, který sám před brankářem Vyšehradu nezaváhal a vstřelil první gol starší přípravky v této sezoně. Obraz hry se i po vedoucí brance nezměnil. Vyšehrad neustále bušil do naší obrany a my jsme s vypětím všech sil a za pomoci tyček, břeven, rohů a odkopů odolávali. Dokonce jsme mohli i zvýšit naše vedení, ale Ondra Kadlec v nadějné pozici nedokázal vstřelit branku. Poločas tak skončil naším vedením i přes drtivou převahu soupeře. Kdybychom v poločase prohrávali o sedm branek nikdo by se nedivil.

V druhé půli se obraz hry nezměnil. Naši kluci a Naty bránili a sem tam jsme hrozili z rychlých protiútoků. Největší šanci měl Jirka Šmicer, ale z úhlu už se mu nepovedlo překonat brankáře. Bylo jen otázkou času, kdy padne branka do naší sítě. A ta chvíle bohužel přišla asi v polovině druhé půle, když jsme ve středu pole nepokryli hráče Vyšehradu, který střelou k tyši skoroval. Vyšehrad v zápětí přidal i druhou branku, když z pravé strany tvrdě a přesně vystřelil nejlepší hráč Vyšehradu. Poté jsme se pokusli ještě zvrátit vývoj utkání a vysunuli jsme Martina Š do zálohy, ale místo vstřelené branky jsme inkasovali z rohu. Tím byl účet dnešního zápasu uzavřen.

Dnes i přes porážku je třeba všechny naše hráče pochválit za bojovnost a obrovskou obětavost. Nicméně speciální pochvalu zaslouží zejména Martin Pohůnek, Naty v obraně a Pepa Švehlík v záloze, kteří bojovali jako draci.

 

—————

Zpět