03.04.2011 14:45

St. př. Uhříněves - Dolní Chabry 9 : 1 (1 : 1)

Do Uhříněvse, která vede naší skupinu jsme odjížděli s obavami, kolik to zase bude. Naši hráči však do soupeře, který nebyl zjevně kompletní se pustili s vervou a hned v 5. minutě jsme šli do vedení, když na kolmou nahrávku Naty si krásně naběhl Marek a nedal brankáři Uhříněvse šanci a poslal nečekaně Chabry do vedení. Tento okamžik Uhříněvsí viditelně otřásl a naši hráči byli lepším týmem. Škoda, že další golové šance (Marek, Martin K.) zůstali nevyužity. Celý poločas jsme kontrolovali hru, avšak už se zdálo, že do šaten půjdeme s jednogolovým vedením. Bohužel v poslední minutě využil soupeř našeho zaváhání a šťastně srovnal na 1 : 1.

Druhá půle bohužel už nebyla z naší strany tak pohledná. Soupeř povzbuzen vyrovnáním na nás vlétl a zejména jeho nejlepší hráč, resp. hráčka nám značně zatápěla. Naše obrana kupila chyby a goly v naší síti přibývaly. Během úvodních 5 minut se naše hra zcela rozsypala a soupeř vsítil 3 branky a o zápase bylo prakticky rozhodnuto. Soupeř postupně zvyšoval svůj náskok až na konečných 9 : 1. Sice v závěru zápasu jsme měli i my několik golových příležitostí, ale bohužel ani Martin P. ani Tomáš C. branku nevstřelili. Soupeř nás tak v druhém poločase dokonale rozebral a naši kluci odpadli nejen herně, ale bohužel i fyzicky. I když jsme měli 2 hráče na střídání, tak soupeř, který odehrál celý zápas bez střídání měl v 2. půli daleko lepší pohyb.

Za první polovinu si zaslouží kluci a Naty velkou pochvalu. Zápas rozhodla nejlepší hráčka Uhříněvse, na kterou jsme prostě neměli a slabá kondice našich hráčů. Na druhou stranu si aspoň kluci ověřili, že hrát se dá v naší skupině s každým.

Branka: Marek

Nahrávka: Naty

—————

Zpět