08.02.2011 15:07

St. př. turnaj 6.2.2011 Žižkov - konečně medaile !

     K dopravě na halový turnaj starších přípravek, který se konal v neděli 6.2.2011 na Žižkově, nám prakticky stačila 2 auta. Většina hráčů starší přípravky již odjela na jarní prázdniny, a tak, zatímco ostatní týmy (zejména Vyšehrad a Stodůlky) se turnaje účastnily v hojném počtu 10 - 15 dětí, náš tým ve složení Naty, Tomáš, Marek, Martin P., Jirka a Lukáš, musel odehrát všech 6 zápasů takřka bez střídání - jen Jirku střídal Lukáš ( oba jsou z mladší přípravky!), přičemž oba kluci již měli za sebou dopolední turnaj své věkové kategorie. Na jejich výkonech a bojovnosti však únava nebyla poznat a měli i dost sil na schovávanou, což je oblíbená zábava starší přípravky o přestávkách mezi turnajovými zápasy.

     Turnaje se zúčastnily týmy: Union Žižkov, Šeberov A, Šeberov B, Viktoria Žižkov, Vyšehrad, Stodůlky a Chabry. Hrálo se systémem každý s každým.

     Našim dětem se podařilo porazit týmy: Union Žižkov 1:0 (gól Tomáš), Stodůlky 1:0 (gól Jirka), Šeberov B (góly Marek 2, Tomáš 2). Všichni  kluci a Natálka bojovali jako lvi a musíme pochválit také brankáře Martina P., který v kritických okamžicích náš tým velmi podržel. Za své výkony si všichni zasloužili nejen bronzovou medaili, ale i odměnu - večeři v McDonald´s, na kterou je vzal s jejich výkonem velmi spokojený trenér Vlastík :-)

  

 

—————

Zpět