02.11.2010 22:37

St. př. Kunratice : Dolní Chabry 7:4 (4:1)

K našemu devátému zápasu této sezóny jsme jeli s nadějí, že konečně budeme bodovat. Je fakt, že když začali domácí nastupovat, mysleli jsme, že na vedlejším hřišti budou hrát dorostenci, pak jsme zjistili, že jsou to naši soupeři ( takřka všichni ročník 2000, které my máme jen 3).

Zápas začal velmi zostra ze strany domácích, brzy vedli 2:0 a vypadalo to na pořádný výprask.  Postupem času se začala karta obracet a i my jsme se dostávali na dostřel ke kunratické brance. Na neplodný tlak našeho mužstva se už nemohl dívat nejmladší fotbalista na hřišti - Jirka - a po přihrávce Marka se opřel do střely a stav byl 2:1. Po chvíli se však soupeř dostal do dvoubrankového vedení. To vyprovokovalo našeho Tomáše k individuální akci, s tím, že chtěl balón dotlačit až do brány, v tom mu faulem zabránil domácí hráč. Byla z toho zcela jasná penalta. Exekutorem penalty byl faulovaný Tomáš, ale bohužel jeho střelu brankář vyrazil a nepovedla se ani dorážka. Do konce poločasu soupeř zvýšil na 4:1.

Druhá půle začala náporem domácích a nutno přiznat, že jsme měli velké štěstí, že jsme dostali jen jeden gól - 5:1. To domácí zřejmě ukolébalo a pustili nás do hry. Opět udeřil náš kanonýr Jirka. Natálka při autovém vhozu našla Marka, ten přihrál Jirkovi, rána a 5:2. Soupeř opět kontroval 6:2. Ale to by nebyl náš Jirka - po Tomášově přihrávce vyslal do soupeřovy brány svůj projektil a snížil na 6:3. Za chvíli však 7:3 pro Kunratice. Tím ovšem rozlobily Jirku natolik, že se rozhodl, že jim dá gól přímo z rohu, protože takový ještě dneska nedal. Jak se rozhodl, tak udělal - 7:4!

Celkový dojem z výkonu našeho týmu byl dobrý. Martin v bráně létal jako Batman a dělal, co mohl. V obraně dominovala Natálka a projevila se jako správná srdcařka, nenechala si od tvrdých soupeřových útočníků nic líbit - Naty, super! Záloha makala, naběhala spoustu kilometrů, bojovala. No a útok - úžasná produktivita - čtyři rány na bránu - čtyři góly.

Jediná vada na kráse byla prohra, ale to tak někdy ve fotbale bývá.....no zcela upřímně - soupeř si výhru zasloužil.

Sestava: Natálka Šmicerová, Jirka Šmicer, Tomáš Cranford, Marek Tomšů, Pepa Švehlík, Filip Kulda, Martin Švehlík, David Klapka, Emil Prchal, Ondra Kadlec, Martin Pohůnek - brankář

Góly: Jirka (4)

Přihrávky: Marek (2), Tomáš (1)

   

—————

Zpět