09.05.2010 09:29

St.př. Dolní Chabry - Točná 10 : 2 (5 : 2)

Zápas proti soupeři z Točné jsme nezačali vůbec dobře. Soupeřovi rychlí útočníci pořádně zlobili naše obránce. Po jednom z takových útoků zaběhl hráč Točné za naši obranu a sám se řídil na našeho brankáře. Míša sice vyběhl, ale soupeř ho obstřelil a skoroval. Zdálo se, že se rodí velké překvapení, ale naši kluci zabrala a postupem času získávali herní převahu. A nakonec přišly i goly. První naší branku dal Šimon, který zužitkoval pěknou přihrávku od Matyho. Po chvíli Śimon přidal druhou branku, když mu na hlavu nacentroval Petr Z. Pak přišel ke slovu i soupeř, který z penalty vyrovnal na 2 : 2. Naši kluci se ale nenechali rozhodit. Po přihrávce Tomáše C. poslal Chabry do vedení Petr K. Na 4 : 2 zvýšil Honzík, když mu nahrával Jáchym. Účet prvního poločasu uzavřel dnes neudržitelný Šimon, který si naběhl na roh Honzíka a hlavičkou zvýšil na 5 : 2.

V druhém poločase jsme pokračovali v naší nátlakové hře. Soupeř mnohdy naše útoky zastavoval jen za cenu faulu. Po jednom takovém zákroku na Jáchyma jsme kopali penaltu a Járy jí s jistotou proměnil. Sedmá branka padla poté, co Šimon vybojoval míč, nahrál Petrovi K., který přistrčil Honzíkovi a ten tentokrát nezaváha. Osmou branku jsme přidali opět po rohovém kopu Martina Š, když si dezorientovaná obrana srazila prudký roh do vlastní sítě. Devátou branku přidal Petr K., když mu nahrál Šimon. Poslední branku vstřelil kdo jiný než Šimon po přihrávce Jáchyma.

Zápas jsme tedy zvládli i když nás kluci ze začátku trošku napínali. Výborně dnes zahrál Šimon, který byl u všeho důležitého a s chutí si zastřílel. Pochválit také musíme Michala, který chytal spolehlivě celý zápas. Za inkasované branky nemohl, ale přidal i několik důležitých zákroků a hlavně výborně a hlasitě organizoval naši defenzívu a své obránce.