24.10.2009 17:06

St. př. Dolní Chabry - Běchovice 7 : 0 (3 : 0)

Zápas s posledním mužstvem tabulky začal podle očekávání naším tlakem. Na druhou stranu je třeba říci, že soupeř, který měl jen jednoho hráče na střídání rozhodně nepůsobil odevzdaným dojmem a jeho herní projev byl rozhodně lepší, než by se dalo čekat od posledního mužstva tabulky. Po řadě našich šancí přišel v 5. minutě gol vysoký nákop Járy, na který si nebojácně naběhl Petr Klouček, který vyhrál souboj s brankářem Běchovic a hlavičkou poslal Chabry do vedení 1 : 0. V 10. minutě se uvolnil u brankové čáry Honza Škurek, který přihrál před branku volnému Markovi Tomšů, který s přehledem uklízí míč do branky Běchovic a zvyšuje na 2 : 0. Obdobná situace se opakuje o 5 minut později, kdy se uvolňuje Jáchym, který nachází před brankou Šimona a ten zvyšuje na 3 : 0. Tímto výsledkem skončil i první poločas.

V druhé půli se obraz hry nezměnil. Naši útočníci a záložníci se snažili o nátlakovou hru. Obránci s přehledem eliminovali sporadické útoky soupeře a snažili se zakládat útočné akce. Z našeho tlaku padla i 4. branka, když na roh Petra Z. si výborně naběhl Tomáš C. a zvýšil na 4 : 0. Pátý gol přidal Jáchym po rohu Petra Kloučka. Šestou branku dal Honza Škurek po chybré přihrávce Šimona. Poslední branku dal opět Honza, když zužitkoval pas od Petra Valenty a završil tak konečné skóre na 7 : 0 pro naše mužstvo. Mimo povinného vítězství těší určitě i skutečnost, že naše obrana včetně brankáře již nedostala více než 3 zápasy gól a zlepšila se i naše produktivita v útoku. Hlavně však s předvedenou hrou museli být spokojeni jak diváci, tak i naši hráči.

—————

Zpět