25.09.2009 00:00

St.př. SK Dolní Chabry - Sparta dívky 4:0

  Hned v úvodu hodnocení tohoto zápasu je potřeba si otevřeně říct, že se jednalo o  nejhorší kolektivní výkon na hřišti v tomto roce. S uspokojením jsme přijížděli na náš druhý zápas na hřiště soupeře.
  Představa o konsolidování týmu a zvyšování kvality individuální i taktické se rozplynula hned po prvních minutách. Od samého začátku jsme všichni trnuli a báli se o výsledek a bezmocně čekali na první góly v naší síti. Hráči soupeře nás překonali herně a po kombinacích si s námi hráli jak kočka s myší. Svůj výkon korunovali v první půli třemi góly na důkaz jejich převahy.
  Do druhé půlky jsme opět věřili, že naše mladé sparťanky budou bojovat očest když ne o výsledek. Lhostejnost s kterou se pustili do druhé části korunovala již po několika minutách gólem v naší brance. To byl poslední hřebíček do již tak dezorientovaného týmu. Do konce zápasu jsme již neinkasovali díky zákrokům brankářky Denisy Krollové a pouze jsme jen hráli přetlačovanou a odkopávanou s bezmocností o založení protiútoku, na jehož konci bychom ohrozili branku soupeře.
Konečný hvizd rozhodčího ukončil naše trápení a beznaděj.
  Poslední větou ještě musíme uznat bojovnost pouze dvou našich hráček a to v obraně Kačky Uhlířové a v záloze Bětky Novákové, z kterých by si měly vzít příklad jejich spoluhráčky! :-(  :-( .
 
Hráčky:   Bětka, Kačka, Vanda, Olí, Adéla, Anička K., Jula, Anička A., Kristýnka, Štěpka, Anička P., Denisa.

Převzato z https://www.spartadivky-pripravka.websnadno.cz/

—————

Zpět