04.10.2009 12:48

Šeberov - st. př. Dolní Chabry 1 : 7 (0 : 2)

Tento zápas jsme měli jasnou převahu, což dokazuje brankový příděl, který jsme dali soupeři. Je potřeba říci, že soupeř měl hráče o cca rok mladší (ročník 2000), což se projevovalo na obrazu utkání. Skóre otevřel již ve 4. minutě Petr Klouček po přihrávce Honzy Škurka a vedli jsme 1 : 0. Pak jsme mnoho příležitostí nevyužili (Jáchym hlavička mimo branku, Péta Klouček přestřelil atp.). Druhý uklidňující gol dal Jáchym po rozehraném rohovém kopu Petra Kloučka a do poločasu jsme tak šli s vedením 2 : 0.

V druhém poločase to naši fotbalisti rozjeli. Hned v 2. minutě Honza Škurek sklepl míč pro Šimona, který neomylně zavěsil. Hned 2 minuty nato jsme přidali 4. gol, když Petr Z. vystřelil po samostatné akci. V další minutě Šimon nádherně nahrál do uličky Honzíkovi, který vstřelil svoji první branku v této sezoně. Po faulu naší obrany soupeř kopal přímý kop a nechytatelnou střelou snížil na 5 : 1. Naši v zápětí však přidali další branku, když Honzík nahrál Pétovi Kloučkovi, který vystřelil z úhlu a překonal brankáře. Poslední branka utkání padla ve 41. minutě, kdy krásnou střelu Péti Z. brankář vyrazil a do brány dorážel Jáchym.