13.03.2012 12:14

Předpřípravka 2006-2007 - Turnaj ABC Braník - Dobřichovice dne 11.3.2012

V neděli dopoledne, 11. 3. 2012, jsme s našimi hráči i rodiči opět zavítali na poslední turnaj v hale, organizovaný oddílem ABC Braník do Dobřichovic, pro ročník 2006 a mladší.

Naše mužstvo nastoupilo ve složení:

Štěpán MUCHA, Kateřina MIKOTOVÁ, Martin PAMĚTICKÝ, Jan KARBAN, Šimon KULDA, Jonáš MIKOTA (2007), Matyáš HRAZDÍRA

Obsazení turnaje bylo, jako vždy, velice silně obsazeno. Opakovaně se setkala mužstva, která v předchozích turnajích na sebe narazily, a na které jsme „narazili“ také my. To je také odrazem našich konečných výsledků v zápasech.  

Naše mužstvo, přestože nastupovalo proti silným soupeřům, pochválit za snahu, bojovnost a nasazení. Musíme konstatovat, že asi tak jako vždy byla našim slabým článkem útočná fáze. Důraz našich útočníků, jak při rozehrávce soupeře, tak při dokončení a „dotažení“ našich útoků do konečného zakončení chyběl. Prostě dohrání akce ..... Tomu také odpovídá i počet vstřelených branek..... Bez aktivní a důrazné hry útočníků to nejde, a o tom jsme se přesvědčili.

Realizační tým, vzhledem ke složení týmu, zkoušel různé varianty sestavení mužstva. Skládal, přeskupoval, až se to podařilo. Škoda jen, že až v posledním zápase.

Sestava posledního zápasu:

brána : Jan Karban

obrana : Martin Pamětický, Kateřinka Mikotová, (Šimon Kulda)

útok : Štěpán Mucha, Matyáš Hrazdíra (Jonáš Mikota)

Tento zápas našim hráčům „sedl“. Navíc mužstvo podržel Jeník KARBAN v bráně a byla z toho obrovská radost z vítězství. Porazili jsme Slaný, od kterého jsme vždy dostávali „na frak“. A právě toto vítězství je o to více cennější. 

 Tak jako vždy, jeli jsme na turnaj vyhrát. Nikdy nejedeme prohrávat. Je však pravdou, že jsme si jeli na turnaj opět především zahrát. Zahrát, aby si naši hráči, po půlročním tréninku, vyzkoušeli zápasový rytmus, atmosféru a zápasový průběh. To, že se musí koncentrovat na zápas, přestože je na střídačce. Že musí být připraven kdykoliv naskočit za spoluhráče. A to se podařilo. Odjížděli jsme s jedním vítězstvím s mužstvy, které to hrají a trénují podstatně delší dobu a dokázali jsme se jim postavit. Věříme, že ano v budoucnu to s námi nebudou mít jednoduché.  

 Výsledky našich zápasů:

Chabry – Admira      - 0:4

Chabry – Černolice  - 0:4

Chabry – Braník       -   0:7

Chabry – Slaný        - 1:0   (Štěpán Mucha)

Všem našim hráčům děkujeme za vzornou reprezentaci našeho klubu SK Dolní Chabry. Rodičům hráčů potom děkujeme za jejich účast a především povzbuzování !!! 

Takže, poslední halový turnaj na Motorletu dne 25.03.2012 je pro nás výzvou !!!

S přátelským pozdravem realizační tým Š. Mucha,A. Kulda a J. Mlynár.

—————

Zpět