28.02.2012 07:19

Předpřípravka 2006-2007 - Turnaj ABC Braník - Dobřichovice dne 25.2.2012

V sobotu dopoledne, 25.02.2012, jsme se vydali na svůj první halový turnaj do Dobřichovic ročníku 2006. Ukázat si sami sobě, co jsme se naučili a jak na to jsme v porovnání se soupeři.

Turnaj opět organizoval fotbalový oddíl ABC Braník. Je potřeba pochválit organizátory za skvělou organizaci, rychlý průběh, který měl spád bez jakýchkoliv prodlev a pro hráče nebylo čekání na následující zápas, úmorné. PROSTĚ SKVĚLE STRÁVENÉ DOPOLEDNE.

 My jsme se účastnili ve složení:

  • Matyáš HRAZDÍRA, Kateřina MIKOTOVÁ, Marián MIRILOVIČ, Jan KARBAN,  Michal MLYNÁR,  Robin BĚLÍK,  Štěpán MUCHA

Opět jsme volili užší kádr a nijak nedoplňovali. Jako vždy jsem měli zdravotní potíže (brankář – Matyáš Hrazdíra), ale nijak to nesnižuje náš výkon. Z osmi týmů jsme pro náš klub vykopali krásné 4. místo.

Smůla? To nevíme. Je pouze konstatovat že kluci bojovali a rvali se o každý metr. Že to na medaili (na bednu) nevyšlo, je to prostě tak. Někdo musí být i čtvrtý. Pokud však sledujete naše stránky, tak jdeme  výsledkově nahoru. Výsledek je jedna věc. Ale jdeme nahoru především herně a zápalem hráčům pro hru. To, že na hřišti „neprotancuje“  a nesleduje rodiče, ale věnuje se hře.

    Turnaj byl opět velice kvalitně obsazen. Ještě než budeme hodnotit jednotlivé zápasy, musíme pochválit všechny naše hráče. Ukázali, jak se zlepšují, jdou herně nahoru a každý soupeř musí počítat, že nedáme svoji kůži zadarmo. Domníváme se, že tomu odpovídají také výsledky. Sice jsme prohráli, ale výsledek a především hra byla čestná.

 Výsledky:

08:30

Admira

Chabry

0

:

3 – Mlynár 2x, Bělík

- co konstatovat. Přijeli jsme, vlétli jsme a zcela zalouženě vyhráli. A to jsme nevyužili další šance ke skórování.

09:00

Meteor Praha

Chabry

0

:

1 - Karban

- Zápas kdy, jsme tlačili. Šancí plno na obě strany, ale nic a nic z naší strany padnout. Až nakonec Jeník Karban, svým důrazem ve hře na brankáře skóroval a rozhodl.

10:30

Braník

Chabry

5

:

0

- Poslední zápas ve skupině. Chtěli jsme se vyhnout mužstvu Bohemians 1905. Proto bylo nutné minimálně remizovat. NEVYŠLO.  Jako by nastoupilo zcela naše jiné mužstvo. Bez jakékoliv agresivity, tahu na bránu, chtít dát gól. No a pokud byla takováto pasivita, vyplynul z toho výsledek.

11:15

Bohemianem 1905

Chabry

7

:

0

zápas o postup pro další hru o umístění, zda půjdeme o 1-2 místo nebo 3-4 místo. Bylo zcela jasně znát, že naši hráči se obávali hráčů soupeře s vyšším vzrůstem. A bylo to znát. Absolutně žádný důraz z naší strany. PROČ?  Ale bylo to prostě tak.

12:30

Braník

Chabry

5

:

0

- Hráli jsme o třetí místo. Naše hráče jsme nabudili, nebo jsme se alespoň snažili nabudit. Začátek nevypadal špatně a do poloviny zápasu jsme drželi nerozhodný stav. Potom však došlo k několika hrubým chybám v nedůraznosti ve hře na soupeře a dovolili jsme mu skórovat. V závěru jsme potom již „šlapali vodu“. Vlastní nepozorností a nedůrazem jsme soupeři umožnili „dostat se na koně“ a my již s tím nedokázali nic udělat.

 Opět turnaj, který nám ukázal, že jdeme správným směrem. Hlavně první dva zápasy byly ukázkou naší vysoké snahy a aktivní hry. Sami sobě jsme předvedli, že dokážeme na soupeře vytvořit tlak, nedat mu prostor pro rozehrávku. Co nám nesvědčí, jsou delší přestávky mezi zápasy, kdy se již nedokážeme dostat do tempa. Jako bychom zapomněli co jsme hráli a jak jsme hráli v předchozích zápasech.

Celý realizační tým musí pochválit výkony všech našich hráčů. Svoji hrou se posunuli výsledkově opět nahoru. Pokud by nepodali takové výkony jako podali, tak výsledky a umístění by nebyly ani zdaleka takové, jaké jsou.

 A abychom nezapomněli poděkovat těm bez kterých by to nešlo a neproběhlo. Rodičům, za jejich ochotu a především neúnavné povzbuzování a podporu v celém průběhu turnaje. Domníváme se, že takto strávené dopoledne se svými dětmi je radost. A pokud je to tak, tak o to více nás to těší. DĚKUJEME.

 Proto – kluci děkujeme za hru, za to jak jste bojovali, jakým způsobem jste reprezentovali náš CHABERSKÝ  KLUB.  A příště to snad vyjde.

 S přátelským pozdravem

Trenéři: Vladimír Nesvadba, Magdaléna Nesvadbová, Štěpán Mucha

—————

Zpět