10.04.2012 09:36

2005 mladší přípravka - PŘÁTELSKÝ ZÁPAS dne 29.03.2012:

2005 Mladší přípravka : Admira Praha - SK Dolní Chabry

Ve čtvrtek 29.03.2012, jsme se vydali k přátelskému zápasu na půdu našeho rivala – ADMIRY Praha.

My jsme se účastnili ve složení:

 

 

jméno

příjmení

Účast

  1.  

Dominik

BEK

ANO

  1.  

Sebastian

BREINL

ANO

  1.  

Matyáš

HRAZDÍRA

ANO

  1.  

Radek

MLČÁK

ANO

  1.  

David

PLZEŇSKÝ

ANO

  1.  

Lukáš

RAKUŠAN

ANO

  1.  

Martin

STRÁNSKÝ

ANO

  1.  

Ondřej

SVOBODA

ANO

Odehráli jsme zápas s velmi kvalitním soupeřem, který ukázal, že to hraje podstatně delší dobu než my. Přesto jsem nechtěli zůstat pozadu. No někdy snaha skutečně nestačí. Musíme zcela otevřeně říci -  SOUPEŘ BYL tento den NAD NAŠE SÍLY a byl lepší po všech stránkách. Odehráli jsme zápas 4x15´. V podstatě tréninkovou jednotku, a naši hráči si prověřili, jak na tom jsou. Z našeho pohledu to nebylo až tak špatné. Prostě jsme viděli a ověřili si, že průběh zcela odpovídal délce, jak se hráči jednotlivých mužstev fotbalu věnují.

To však výkon našich hráčů nijak nesnižuje. Bylo vidět snahu jít do soubojů a snahu o vstřelení gólu. To, že se stávají individuální chyby, to je skutečností a my jsme jich měli podstatně více. Tím jsme to soupeři usnadňovali. To však vůbec nevadí. Kluci si „naostro“ zahráli a o to šlo především. Ano, naše nominace a následná sestava byla ovlivněna nemocemi a neúčastí. Naši hráči se s tímto musí vypořádat a hrát „na doraz“. A to předvedli. Nikdy nebýt poraženým dříve, než zápas skončí. Takto také všichni bojovali a právě to se nám všem líbilo.

Kluci děkujeme za hru, za to jak jste bojovali, jakým způsobem jste reprezentovali náš CHABERSKÝ  KLUB.  Příště to snad vyjde.

S přátelským pozdravem

Trenéři: Vladimír Nesvadba, Magdaléna Nesvadbová

—————

Zpět