23.10.2017 21:30

mladší žáci výsledky soutěží

Ahoj sportovci, opět se můžeme pochlubit výsledky mladších žáků.

V Jihovýchodní lize kluci ještě nenašli přemožitele a jasně kralují v této soutěži pod vedením trenéra Kuldy.

V soutěži skupiny MŽ 2/A třetí místo odpovídá našim výkonům, ne však našim možnostem. Stále potřebujeme zlepšit přesnost a časování přihrávek. Do kombinací zapojit více hráčů v poli a vylepšit tím i dojem s předvedené hry. Není tedy zatím co slavit, ale poctivě na tom pracujeme. Uvidíme, co ještě předvedeme v závěru podzimní části soutěže.

Výsledek s Třeboradicemi ovlivnilo malé hřiště s UMT povrchem. Ne, že bychom byli nespokojeni s výsledkem 8 : 0, ale již se snažíme kluky posunout do kombinací s delšími přihrávkami, a tady na tak malém prostoru to pro ně bylo obtížné. Ne však nemožné!

S Čakovicemi to byl jiný příběh. Velký prostor domácího hřiště a opakovaně vyšší počet fanoušků hnal kluky k jinému výkonu. K výkonu, který pomalu ukazuje potenciál týmu. Při udržení tréninkové disciplíny je jasné, že půjde ještě výše. Kam? To brzy ukáže konečné pořadí podzimní části soutěže. Každopádně 22 : 0 je pořádná porce a bylo již třeba vstřelit nějakou tu branku navíc. V pořadí by nám vylepšené skóre mohlo pomoci. Jen tak dál!!! L + J

—————

Zpět