25.09.2017 10:10

mladší žáci výsledky soutěže

Ahoj sportovci, máme slibný rozjezd sezóny za sebou. Především nás posílili nadějní hráči, které se snažíme zapracovat do týmu. Ve dvou soutěžích si všichni přijdou na své. Také jsme rozehráli podzimní soutěž Balkapu a plánujeme několik přípravných utkání.

K výsledkům bychom zatím podotkli, že jen jedině pílí, odvahou a bojovností můžeme letos opět něco předvést. Z gauče domova nebo snad tréninkem jiného sportu to opravdu nepůjde. Je třeba se fotbalu opravdu věnovat.

S Admirou 2 : 6 zbytečně ustrašený výkon, Lochkov - ten nás tedy neprověřil, výsledek 12 : 0 v náš prospěch a se Slovanem Bohnice 4 : 0 ve velmi bolavém zápase. Výsledek dostatečný, ale šli jsme dobře šestkrát sami na kasu a nic. To by se nám s kvalitnějšími týmy mohlo vymstít. Na druhou stranu to nebyl ten Slovan z jara, jaký známe. Hodně je podržel gólman, a také až drsné zákroky nás drželi na distanc. Výborný zápas odehrála naše defenzíva v čele s Tadeášem Němcem a Vytym Yvanickiim a co proklouzlo bravurně likvidoval Pepi Němec v naší brance. Ještě jeden bojovník zahrál nad naše očekávání. To nám neuniklo. Kdo? Kája Kohout. Nejen že bojoval s o hlavu většími kluky ze Slovanu jako lev, ale ještě svou pozorností a bojovností vstřelil zaslouženou čtvrtou branku. Zatím dobrý, ale musíme přidat, jako každý začátek sezóny záleží na každé tréninkové jednotce. Teď se rozhoduje jestli budeme či chceme být úspěšní !!!

L + J

—————

Zpět