14.09.2010 21:45

Mladší žáci Dolní Chabry - Čechie 1:0

Po prvním pro nás volném kole jsme se i my zapojili do podzimní části sezony 2010/2011. Los nám přisoudil soupeře poněkud vzdáleného našim končinám - Dolní Chabry. Ve skvělém počasí jsme odehráli slušný zápas a po jednobrankové prohře zůstáváme bez bodu.

Kromě nemocného Vítka jsme měli k dispozici kompletní sestavu, přičemž v nominaci chyběli Radek a Dominik. Čeká se na vyřízení oficiálních a nutných formalit... Do branky se postavil André a až na jednu chybu, podal dobrý výkon. Žel, ta chyba byla osudová. Nicméně, i taková chyba by nemusela nutně znamenat inkasování gólu, kdyby obrana nezaspala a regaovala rychleji. Pozdní reakce byla jedna z věcí, která kazila jinak dobrý dojem z našeho výkonu. Druhý černý puntík musí být dán za promrhání gólových šancí, kterých jsem měli dost. Přečíslení někdy až tři na jednoho musí končit gólem. Třetí černý puntík je za to, že jsme vůbec nevystřelili na branku ze hry. Kromě dvou Jonášových přímých kopů, jsem se na to vůbec nezmohli. Být lepší v těchto činnostech, výsledek by nebyl takový, jaký byl.

I přes udělené černé puntíky si mnoho jedinců zaslouží pochvalu za předvedený výkon - Lukášek, Karlos, André a Bára. I když bez bodu, začátek nebyl špatný. Je co vylepšovat a pevně věříme, že kluci budou kvalitativně růst.

převzato: https://skcechiesmichov.blog.cz/1009/mladsi-zaci-dolni-chabry-cechie-1-0

—————

Zpět