17.09.2018 21:01

Mladší žáci Chabry - Tempo 4:5 (0:4)

V neděli nás čekal  ligový soupeř. Navíc Tempo nastoupilo, až na jednu vyjímku, s hráči ročníku 2006. My naopak s mixem hráčů ročníku 2008-2006. V první půli Tempo ukázalo svoji kvalitu. Jonáš nás v brance několikrát podržel. I tak výsledek 4:0 neodpovídal obrazu hry. O poločase jsem klukům říkal, že jsme zbytečně zalezlí a nepřistupujeme k hráčům.

Do druhé půle Dan přeskupil sestavu a když Vasyl dal naši první branku, tak najednou bylo kluků plné hřiště. Zejména poté, co Pavel dal na 4:2 Ale i Tempo zvýšilo obrátky a dalo pátou branku. Na to jsme však kontrovali brankou Míši Śkurka na 5:3. Pak měl výborné příležitosti Vašek Hájíček, který šel 3x sám na branku soupeře, ale štěstí stálo při Tempu. Jiskřičku naděje ještě vykřesal svojí druhou brankou Míša Škurek, když snížil na 5:4. Bohužel na vyrovnání jsme již nedosáhli a zápas skončil. I tak všichni kluci zaslouží maximální pochvalu a myslím, že i přítomní diváci museli naši hru a nasazení ocenit.

Branky: Míša 2, Vasyl, Pavel

Sestava: Jonáš - Moky, Vasyl, Lukáš, Pavel, Míša Š., Kuba M., Vašek H., Vítek, Alan, Ondra