15.04.2012 17:09

Mladší žáci B - TJ Točná : SK Dolní Chabry 2:1 (1:0)

K našemu druhému mistrovskému zápasu jarní sezony jsme vyrazili až do Točné. Strašné počasí nás děsilo celou cestu a doufali jsme, že přestane pršet, ale opak byl pravdou, rozpršelo se ještě více. V prvním poločase jsme hráli nejen proti urputnému soupeři, ale také proti větru, který byl opravdu těžkým protihráčem a tak stav 1:0 v první půli  v náš neprospěch byl milosrdný. V druhém poločase ovšem náš protihráč vítr se stal naším spoluhráčem a Točnou jsme tlačili my. Rodili se šance a jednu z nich dotáhl Martin a srovnal stav na 1:1, dál jsme tlačili a další gól byl na spadnutí, bohužel spadnul do naší brány a naši borci se již nestačili vybičovat k odpovědi a tak jsme rupli v poměru 2:1. Z Točné jsme odjeli vytočeni, protože jsme určitě měli minimálně na plichtu.