01.10.2011 16:38

Mladší žáci B -SK Vršovice : SK Dolní Chabry 2:4 (1:1)

Tentokrát jsme vyrazili na horkou vršovickou půdu. Měli jsme jen jednoho hráče na střídání a nemocného Marka. Nastoupili jsme do utkání s tímto vědomím a nutno zdůraznit, že celý tým byl jako jeden bojovník a všichni hráči nechali na hřišti všechno.

V celém zápase jsme měli navrch, ale vývoj utkání tomu moc nenapovídal. Sice jsme střelou z dálky Petra Valenty vedli 1:0, ale vzápětí soupeř z rohu vyrovnal a tak jsme šli do kabin za stavu 1:1.

Druhý poločas začal pro nás šokem a po chvíli jsme prohrávali 1:2. Tento gól ovšem celé mužstvo vyprovokoval k obrovskému výkonu a bojovnosti, až bylo neskutečné uvěřit, kde naši kluci berou v tak velkém horku takovou sílu. Chaberský tým napružen neznámou energií valil jeden útok za druhým. Výborný soupeřův brankář odolával a odolával. Při tomto tlaku jsme neuhlídali útočníka domácích a ten sám běžel na našeho Míšu...Míša odvážným skokem pod nohy zničil jeho plán na zvýšení náskoku. Byly to nervy, náš tlak narůstal a stále to nešlo, až Tomáš se vybičoval k velkému sólu a vyrovnal, jo!!! Pak přišly dvě velké chvíle Dominika, byla na něm vidět vůle a touha po vítězství a dvakrát dorval míč za brankovou čáru.

V dnešním zápase musíme pochválit úplně všechny hráče za příkladnou bojovnost a přístup k zápasu, všichni chtěli vítězství a proto přišlo! Chlapci, děkujeme!!

Sportu zdar a dalšímu vítězství zvlášť!

 

Sestava: Michal - Filip L., Vasyl, Tomáš, Dominik, Marek, Petr V.,Honza, David K.

Branky: Dominik (2), Petr V.,Tomáš

 

V.T.

 

—————

Zpět