23.10.2011 18:26

Mladší žáci B - SK Dolní Chabry:PRAGA 4:3 (2:1)

Při dalším mistrovském zápase mladších žáků B se v mrazivém odpoledni zapotili nejen hráči, ale i diváci. Průběh byl napínavý a zajímavý. Celý zápas jsme měli převahu a držení míče v poměru 78% : 22% mluví za vše. Tlačili jsme soupeře, co nám síly stačily, ale při ojedinělém protiútoku jsme inkasovali, když jsme trestuhodně nechali osamocené soupeřovi hráče za naší obranou. Naštěstí naše vůle po gólech se brzy projevila dvěma brankami Jáchyma, a tak jsme šli do kabin za stavu 2:1.

Po přestávce jsme soupeře opět zavřeli v jeho obranné zóně a tlak vyústil v naši branku z kopaček Tomáše. Ani po tomto úspěchu jsme nepolevili a zvyšovali úsilí. Po chvíli Šíma krásně zamířil k tyči a uklidil balón do brány Pragy. A usnuli jsme na vavřínech, přestali hrát a jenom se kochali naším náskokem, to bohužel vycítil soupeř a pustil se do nás. Přes veškerou snahu Michala jsme po právu inkasovali a ani po této brance jsme nezlepšili naši hru a tak se trest dostavil po chvíli a stav 4:3 už zaváněl dramatem. Museli jsme do obrany stáhnout Šímu a ten v tandemu s Vasilem už nedovolil soupeři ohrozit naši bránu až do konce utkání.

Překonali jsme další překážku v naší úžasné jízdě a doufejme, že poslední tři utkání, která nás čekají ještě do konce podzimní části soutěže, neporuší nastavený trend.

 

Sestava: Michal - Tomáš, Petr H., David H., Natálka, Marek, Dominik, David K., Filip K., Jáchym, Honza, Petr K., Šimon, Vasyl

Branky: Jáchym (2), Tomáš, Šimon 

 

—————

Zpět