16.05.2018 13:31

mladší žáci 1. a 3. místo v ZL Sedlčany, 1 : 1 s Uhelkami a 7 : 0 s Třeboradicemi

Ahoj sportovci, podařilo se nám dohrát konečné a vítězné kolo ZL Sedlčany. Tým Babiček, ač často doplňovaný hráči soupeřů, nakonec obsadili třetí místo v konečném pořadí. Tým Starců si vítězstvím i v posledním kole zajistil trofej pro vítěze ZL Sedlčany. Gratulujeme!!! Výsledky ke zhlédnutí zde https://www.balkapcup.eu/news/r-2005-a-ml-balkap-cup-zimni-liga/

Další naše mise vedla na hřiště Tempa Praha, kde jsme si vyzkoušeli formát 10 + 1. Kluci z Tempa nám dali až nepříjemnou lekci a snad se z toho poučíme. Od příští sezóny se již nikdo na hřišti neschová. Tam se již musí do kombinací zapojit daleko více hráčů. Na přesnosti přihrávek bude záviset  kolik toho budeme muset naběhat. Kluci z Tempa celý zápas odehráli bez střídání a dávali si to i na větší vzdálenosti. Máme na čem pracovat.

S Uhelkami jsme odehráli zápas bez šťávy a často jsme se nechali odstrčit od balonu. V zakončení jsme neměli štěstí a také gólman soupeře odvedl excelentní výkon. Viděli jsme neproměněné penalty a řízení zápasu tatínky soupeřů. Opět výsledek, který nás zklamal.

S Třeboradicemi jsme spinkali pouze v prvním poločase. Naštěstí druhá půle se nám vyvedla a vstřelili jsme důležité branky. V příštím kole se jistě polepšíme.