20.04.2011 15:01

Ml. žáci Čechie Smíchov - Dolní Chabry 0 : 3 (0 : 1)

 

Na sobotní zápas jsme se vydali na Čechii Smíchov. Na utkání jsme jeli oslabeni o jednoho z nejlepších hráču Járu a chyběli také vypomáhající Marek s Martinem, kteří měli svůj zápas za starší přípravku. Proto trenér na hřiště poslal i jednoho z golmanů, aby byl alespoň jeden hráč na střídání. A nutno podotknout, že se Míša v útoku neztratil. Zápas jsme začali mírnou převahou, kterou jsme si v podstatě udrželi celé utkání. První branka padla asi po deseti minutách, kdy Petr Klouček vyvezl míč a vystřelil. Brankář střelu vyrazil k Honzovi, který prostřelil vše co mu stálo v cestě a otevřel skóre zápasu. Tímto výsledkem skončil i první poločas.

Ve druhém poločasu se zvyšovala naše snaha o kombinaci a dovedení míče nejlépe až do brány. Nejlépe to zvládl Saša, který dva metry před vybíhajícím brankářem přihrál Petrovi Závitkovskému a ten poslal míč do prázdné brány. Další gól padl po akci Petra Závitkovského, kdy skórujícím hráčem byl Jáchym. I soupeř měl v zápase několik šancí, zejména ze standardních situací, ale díky Martinovi v bráně nebo naší obraně branka nepadla.

V tomto zápase jsme získali tři body a myslím, že stav utkání odpovídá jeho vývoji. Musím pochválit soupeře za čistou hru.

—————

Zpět