15.04.2012 07:25

Ml. žáci A Suchdol - Chabry 0 : 12 (0 : 7)

V sobotu dopoledne sehráli našli mladší žáci (konečně v kompletní sestavě) další mistrovské utkání, tentokrát na hřišti Suchdola. Tohoto soupeře jsme na podzim porazili vysoko 23 : 0, což mohlo svádět k určitému podcenění soupeře. Naštěstí naši hráči do utkání vstoupili zodpovědně. Od začátku jsme měli územní převahu a hrálo se jen na polovině domácích. Po několika našich neproměněných šancích přišla konečně branka. Vstřelil jí Šimon krásnou střelou k tyči. Po chvíli ten samý hráč přidal další branku a bylo to 2 : 0. To naše hráče uklidnilo a převaha byla ještě znatelnější. Kluci předváděli hezkou kombinační hru a branky postupně narůstaly. Poločas skončil 7 : 0 pro nás.

V druhé půli, s ohledem na rozhodnutý výsledek, jsme se snažili hrát ještě více kombinačně na jeden až dva doteky. Ne vždycky to sice vyšlo, ale kdy jindy si to nevyzkoušet, než v takovém zápase. Nicméně i v této části hry jsme jsme předvedli řadu parádních akcí na jeden dotek zakončených střelou. Také si kluci vyzkoušeli různé nové posty, jako třeba Vasil útok a Jáchym obranu.

Konečný výsledek 12 : 0 je spravedlivým obrazem zápasu. Soupeř se sice snažil bojovat až do samého konce, ale hrozil spíše z rychlých brejků, které naši obránci (Vasil, Jára, Jáchym) a brankář (Martin) s přehledem zneškodnili. Nicméně bylo vidět, že Suchdol se podstatně zlepšil od minulého zápasu. Zejména jeho brankář byl klíčovým mužem domácích a jen díky němu Suchdol nedostal podtsatně více branek. Naši hráče musíme pochválit za snahu hrát co nejvíce kombinačně a za předvedenou hru. Nejvíce se mi dnes líbil Vasil, který se snažil hrát po zemi a dával do útoku a kraje zálohy výborné míče. Dobrý výkon předvedl i na pro něj nezvyklém postu v obraně Jáchym. Střelecky byl dnes velice aktivní Maty se Šimonem - gratulujeme k hattricku.

Branky: Maty 3, Šimon 3, Honzík 2, David 2, Jáchym 2

—————

Zpět