09.10.2011 16:39

Ml. přípravka - zápas se Satalicemi

Dobrý den všem fanouškům fotbalu. Reportáž píšu pár minut po legendarním  osmém vítězství Josefa Váni ve Velké pardubické, bohužel našim hráčům se dnes tolik nedařilo. Ale pro začátek mám jednu dobrou zprávu, na jednom hřišti jsme dnes přesvědčivě zvítězili. Postarali se o to hráči Mario v brance, Jirka,Kája, Adámek a Honzík, těmto hráčům dnes patří absolutorium. Na druhé polovině hráli dnes v brance Marek, dále Zdenda, Ondra K., Patrik, Sebík a Kuba H. Tato polovina družstva to měla nepoměrně těžší, neboť svůj první zápas v životě sehrál Kuba, Sebík toho ještě odehráno taky moc nemá, tak jsme doufali, že druhá polovina nastřílí víc gólů než tato inkasuje a celkově zvítězíme. Bohužel, nestalo se tak a to především kvůli absencím dvou brankářů, Míra má naneštěstí sešitou bradu (nikoliv sešívanou, pozor, v tom se často chybuje) a Dan má antibiotika, no a Marek, který v brance zaskakoval, má jednu vlastnost, která se do brány moc nehodí a to je strach z míče. Proto tolik inkasovaných gólů, vlastně prakticky skoro všechny šance soupeře na této polovině hřiště skončily v bráně. Na druhou stranu musíme ocenit to, že Marek se obětoval pro kolektiv a do branky se postavil, i když se mu tam vůbec nechtělo.

Takže  nás může těšit počet vstřelených gólů, který se rovná jednomu nešťasnému číslu, kterého se pověrčiví lidé bojí především v pátek, ale soupeř vstřelil v součtu o pár branek víc.

Dnes bych pochválil celou polovinu družstva, tu výše zmíněnou, která svůj minizápas vyhrála, a z té druhé půlky především Zdendu, který si vzadu odehrál svoje a Patrika, který se jako jediný z této části mužstva trefil.

 

Sestava : Mario, Marek v bráně, Jirka, Kája, Zdenda a Ondra v obraně, a v útoku Adámek V., Honzík, Patrik, Sebík a Kuba.

Góly: Honzík 5, Adámek 4, Jirka 3 a Patrik 1

Za přesný výčet střelců děkuji zuřivé reportérce Pavlíně, která poctivě jména všech střelců zaznamenávala!

—————

Zpět