06.11.2011 18:43

Ml. přípravka - zápas s Újezdem nad Lesy

Předposlední zápas podzimu a další výhra... Doufali jsme, že řekneme po zápase s tímto soupeřem. Doufali jsme ale marně...

Dorazily všechny tři posily ze starší přípravky Jirka, Áda i Kryštof, což nás  svádělo k optimismu. Když letos dorazili všichni  tito hráči, ještě jsme neprohráli. Navíc soupeř přijel  s mužstvem hráčů zhruba napůl rozdělených na ročníky 2003 a 2004, takže teoreticky nám vše hrálo do karet. Do soupeře jsme se pustili s vervou na obou hřištích, bohužel první třetinu jsme na jednom hřišti prohráli a na druhém remizovali. Druhá třetina již byla lepší, protože tu jsme na obou hřištích vyhráli a před posledním dějstvím jsme byli o gól vpředu.  Jenže bohužel dnes se k nám štěstí obrátilo  zády. Ve třetí části hry jsme se na jednom hřišti brzy ujali vedení a již to pomalu vypadalo, že dnes budeme nakonec úspěšnější. Ale... Neproměnili jsme některé další šance, naopak soupeř vyrovnal a na druhé polovině se ujal vedení. Nakonec zde i vyhrál, a protože na první části hřiště jsme i přes některé obrovské možnosti  opět pouze remizovali, celkově se dnes radoval soupeř. Ale  letos na výsledcích nezáleží a tabulka se nevede,proto nás to nemusí tolik mrzet. Navíc soupeř byl opravdu dobrý a prezentoval se pěkným fotbalem. Nicméně i tak si myslím, že dnes jsme vyhrát měli. Proč se tak nestalo? Řekl bych, že to bylo proto, že na jedné polovině hráli opravdu dobře jen Jirka s Adámkem V., kteří zde také nastříleli většínu gólů. Totéž se dá říct i o druhé části družstva, kde dobře zahrálï Kryštof s Ádou vzadu (i když Áda už zahrál i lépe, což mu dával patřičně najevo hlavně jeho táta Ráďa..:). Vepředu dnes řádil neudržitelný Kája, který  kromě dvou gólů a tyčí vypracoval další šance pro své spoluhráče, které ale většinou zůstaly nevyužity.

Celkově bych ale dnešní zápas viděl spíše pozitivně. Kromě již zmíněných hráčů, kterým se dnes zápas povedl, bych zmínil i  Patrika,  Ondru D. a Vašíka V. (všichni  ročník 2005), kde především Patrik již skóruje pravidelně, Ondra se také dnes trefil  a na Vašíkovi byla vidět obrovská snaha a radost z toho, že podobně jako jeho starší  brácha Vojta, již pyšně nosí chaberský dres.

Suma sumárum.. Až po příštím zápase přijde zasloužená přestávka přinejmenším soutěžních zápasů, můžeme se těšit na to, že přes zimu tým v hale dobře potrénuje a na jaře bude o poznání silnější a sehranější!!!!

 

Sestava : Mario, Míra, Kryštof, Áda F., Kája, Ondra D., Marek, Dan G., Jirka, Zdenda, Adámek V., Ondra K., Patrik, Sebík a Vašík V.

Branky: Adámek 4, Jirka 3, Kája, Patrik a Áda  2, Ondra D. a Dan 1

 

K.H.

—————

Zpět