03.10.2011 19:47

Ml. přípravka - zápas s mužstvem Horních Měcholup

Zdravím všechny fanoušky fotbalu a to především fotbalu chaberského. V neděli jsme zavítali na hřiště Horních Měcholup, a protože počasi krátce po poledni bylo vynikající, účast byla hojná, těšili jsme se na další díl podívané zvané kvalitní fotbal. Sestava byla prakticky ideální, až na Adámka V. dorazili všichni hráči včetně již minulý zápas zmiňovaných posil ročníku 2003, hrajících i za starší přípravku, a  proto jsme doufali v prodloužení vítězné série. Nutno říci, že proti šikovným a fotbalovým domácím to tentokrát nebylo lehké, soupeř si vypomohl i z dívčích řad, přičemž jejich fotbalistka si vůbec nezadala se svými spoluhráči a hrála výborně.

Výsledek opět nebudu psát, pro ty kteří na zápase nebyli a chtěli by napovědět, pouze naznačím, že domácí dali gólů jako kulí v Sarajevu, zatímco my jsme vsítili počet stupňů oblíbeného plzeňského moku..:)

Družstva jsme rozdělili tak, aby byla obě vyrovnaná, což se myslím podařilo, oba dva týmy své minizápasy vyhráli, i když tentokrát to bylo značně těsnější než minulý zápas, ale takovéto zápasy potřebujeme. Všichni hráči museli bojovat až do konce, v parném odpoledni si hrábnout na dno svých sil a to jim dodá sílu do dalších zápasů.

I tento zápas musím všechny hráče pochválit, vyzdvihovat někoho je těžké, tentokrát bych asi nejvíce pochválil nejlepšího střelce zápasu Kryštofa, Jirku za pěkné góly a fotbalovost i jistotu, jakou týmu přináši, Ádu za totéž plus za krásný gól zdálky, ( při kterém přičísl ofinu hráči soupeře  a jít balón o něco níž, asi bychom ho křísili ještě teď, jaká to byla pumelice), Káju za bojovnost a neúnavnost, s jakou po celý zápas jezdil po lajně i proti většímu soupeři, ale všichni naši hráči opravdu předváděli pěkný fotbal, proto patří pochvala skutečně všem.

V bráně se opět protočili všichni tři brankáři, navíc se s počtem zápasů všichni tři zlepšují a to jsou samé dobré zprávy.

Závěrem bych chtěl poděkovat všem hráčům za pěkný zápas a další, kteří tentokrát nebyli (hráčů na tréninku se schází daleko víc než je možno vzít na zápas) bych jen poprosil o trošku trpělivosti, sezóna je dlouhá a zahrají si určitě všichni, jak jim již Honzík slíbil!!!

 

Sestava nedělního zápasu byla : Dan, Míra, Mario, Zdenda, Áda, Kryštof, Kája, Honzík, Jirka, Ondra K., Péťa, Sebík, Matýsek a Patrik.

Střelci branek: Kryštof 5, Jirka 3, Áda, Patrik, Honzík 1

K.H.

—————

Zpět