28.10.2011 21:18

Ml. přípravka - páteční sváteční zápas s Pragou

Dnes jsme zavítali na hřiště Pragy a protože loni zápas mladších přípravek skončil na tomto hřišti  vítězstvím domacích a znamenal naší první porážku v sezóně, chtěli jsme to soupeři vrátit. Zda se nám to podařilo, či ne, se dozvíte již ze známých důvodů na konci článku, a to aniž bych opět prozradil výsledek.. :)

Protože zápas se hrál v pátek a školáci dostali volno už od středy, trochu jsme se obávali, kolik hráčů se sejde, a zda vůbec dáme dohromady dva týmy.

Naštěstí se ukázaly naše obavy jako liché a i díky pár taktickým  tahům (Ádovi byla přislíbeno objednání chaberské šusťákovky pouze za účast při dnešním zápase, Kájovi jsme zkrátili prázdniny apod. ) se nám podařilo se sejít tak, abychom mohli hrát na dvou hřištích a navíc jsme měli jednoho hráče na střídaní.

V jednom týmu se sešli Mario, Jirka, Áda, Kája a Adámek, v druhém bojovali Míra, Sebík, Dan, Ondra K., Patrik a Marek. Vzhledem k tomu, že po domluvě trenérů proti sobě měly nastoupit vyrovnané týmy, doufali jsme, že přinejmenším první mužstvo zvítězí výrazným rozdílem a druhé to pomůže potvrdit.

Já osobně jsem se dnes z důvodů předstírání pracovních aktivit zúčastnit nemohl, ale měl jsem na hřišti spolehlivé informátory, které zde ze nemůžu jmenovat. Radkovi ani Honzíkovi by ale určitě nevadilo, když použiji jejich postřehy.

Na prvním hřišti jsme na soupeře vlítli a po dvou třetinách vypadalo, že na této polovině nám vítězství nikdo nevezme. Ale nebylo to lehké, především dva hráči soupeře byli výborní, jeden podobně jako Jirka s Ádou prý vypomáha starší přípravce, a ten druhý vypadal svojí výškou jako starší brácha i našich nejstarších hráčů. Nicméně kluci  spolu s oběma mladšími  Kájou a Adámkem nakonec i přes porážku ve třetí třetině celkově remizovali.

Na druhém hřišti to nebylo také snadné, všichni museli bojovat do posledních sil. V útoku bojoval opět jako lev Dan G., který si dnes opět zkusil hru v poli  a  po minulých čtyřech  zásazích se dvakrát krásně trefil.

K tomu mu dnes pomáhal především Ondra K.,který  byl patrně nejlepší hráč na této části hřiště.

Dnes nepadlo tolik gólů jako bývá letos obvyklé. Praga dnes skórovala sedmkrát , Chabry bohužel pouze číslo, které propaguje Leoš Mareš v jedné nejmenované loterii, začínající na TIP... Ale naštěstí pouze na jednom hřišti!

Díky mladším spoluhráčům, kteří nastříleli gólů jako ideální počet hráčů  v mariáši,  se nám podařilo celkově zvítězit a tím i tak trošku pomstít loňské spoluhráče!!!!

 

Sestava: Mario, Míra, Dan, Áda, Jirka, Kája, Adámek, Sebík, Ondra K., Patrik a  Marek.

 

Branky. Áda 3, Dan 2, Adámek, Kája, Jirka, Sebík a Patrik po jednom

 

KH

 

—————

Zpět