26.09.2011 20:37

Ml. přípravka - nedělní zápas s Kingem

Letos píšu poprvé zápis ze zápasů mladší přípravky a to kvůli nejasnostem ohledně zveřejňování výsledků. Proto nebudu v našich krátkých zápisech ze zápasů zmiňovat výsledky, ale spíš pocity ze hry kluků, střelce, nejlepší hráče a podobně.

Ve čtvrtém kole k nám zavítalo mužstvo Kingu. Na tento zápas jsme se vyloženě těšili, neboť jsme věděli, že dorazí hráči ročníku 2003, kteří hrají za starší přípravku (Jirka, Kryštof a Áda) plus naši stabilní hráči dorazí v hojném počtu a že tedy King se má na co těšit!

Do soupeře jsme se již od počátku pustili na obou hřištích zhurta a skóre utěšeně narůstalo. Především na jedné polovině hřiště,kde se setkali Jirka, Péťa, Kryštof, Kája a Patrik, se jednalo vyloženě o střelecké hody, ale i na druhém hřišti naši hráči ukázali, že fotbal hrát umějí, střelecky to vyjádřil především již tradičně Adámek V. (letos náš zatím nejlepší střelec) a Honzík P, který vstřelil již druhý hattrick za sebou. K nim se samozřejmě přidali ostatní hráči, takže se na náš fotbal dalo pohledět.

Brankáři vykopávali bez chyb, obrana nedělala zbytečné chyby, a útok se staral o to, že brankáři soupeře měli co dělat a že víceméně jejich nejčastějším úkonem bylo vyndání míče ze sítě. Koho bych za dnešní zápas nejvíc pochválil? Při tomto výsledku zápasu (nesmí se zveřejňovat přesný výsledek, ale vyhráli jsme skutečně rozdílem třídy), proto vyzdvihnu především střelce nejvíce gólů Jirku, na kterém bylo vidět nadšení do hry a natěšenost do fotbalu po zdravotní pauze, dále naše již zmiňované posily ročníku 2003,ale vlastně nejvíc bych pochválil dva naše hráče, a to jsou Sebík a Matýsek, kteří kvůli nedostatečnému počtu pomohli soupeři a odehráli celý zápas za něj a proti svým, a to i když by samozřejmě radši hráli za nás!!

Sestava : Míra K., Dan G. a Mario S, kteří se spolu střídali v bráně, Kryštof L., Jirka Š., Áda F., Kája H., Adámek V., Zdenda J., Ondra K., Patrik V., Péťa Š., a Honzík P.

Za soupeře vypomohli Sebík H. a Matýsek H., ale příští zápas už budou hrát opět za nás!!!

 

Střelci  Jirka 8, Kryštof, Adámek 6, Patrik 5, Kája a Honzík 3, Péťa 2, Ondra a Áda 1.

V případě nepřesností u střelců se omlouvám, ale při počtu gólů a na dvou hřištích je těžké nikoho neopomenout

—————

Zpět