15.11.2009 09:38

Ml. přípravka Bohnice - Dolní Chabry 0 : 4 (0 : 2)

Derby na Praze 8 začal šancemi na obou stranách. Soupeř měl zejména ve předu výborné hráče (zejména č. 7), kteří dělali naší obraně značné potíže. Naši oba obránci i brankář však byli vždy na svém místě. Naši kluci hrozili zejména ze standardních situací, zejména rohů, kterých bylo na obou stranách za celý zápas požehnaně. První gól padl asi z pátého rohového kopu, který kopal Jirka a obránce soupeře si míč před dorážejícím Martinem srazil do vlastní brány a posílá tak Chabry do vedení 1:0. Druhý gól padl opě tz rohového kopu, kdy Jirka poslal míč přímo do brány. První poločas tak skončil 2:0 a my jsme jen mohli doufat, že to naši kluci dovedou do vítězného konce. V druhém poločase jsme už měli ze hry více my. Podařilo se několik pěkných akcí, kdy zejména kluci Švehlíkovi předvedli řadu pěkných akcí. Po jedné z nich, kdy Martin nahrál Lukášovi a ten dává gól. Poslední gól zápasu padl po dlouhém pasu Martina Škurka, který našel osamoceného Lukáše, který se nemýlí a upravuje tak konečné skóre na 4:0. Za tento zápas bych chtěla pochválit Emila, který dlouhými odkopy zabránil šancím soupeře a založil i několik golových příležitostí.Tradiční oporou byli Martinové vzadu.