19.12.2010 22:35

Ml. přípravka 3.turnaj: bratrovražedný boj o 3.místo

 

Na žižkovský turnaj jsem poprvé vyrazili se dvěma týmy a byli jsme plní očekávání jak to dopadne.

Tým Chabry „A“ měl ve skupině: Bohemians 1905, Březiněves, FK Zlíchov a Praga Praha.

Bohužel první z výše jmenovaných týmů, tým Bohemians byl tentokrát nad naše síly a tato jediná prohra zařadila kluky na druhé místo ve skupině s celkovým krásným skóre 13:3.

Tým Chabry „B“ byl ve skupině s: Junior Kralupy, Pragis Satanice, SK Viktorka a Union Žižkov.

Náš druhý tým si vedl o něco lépe. Všechny zápasy vyhrál, ale s týmem Junior Kralupy (vítěz celého turnaje) pouze remizoval a o prvním místě ve skupině rozhodovalo skóre, které bylo velmi těsné – naši kluci 10:2 a tým Junior Kralupy 11:1! Druhé místo ve skupině znamenalo jediné, Chabry „A“ a „B“ se sejdou v souboji o 3.místo.

Boj začal v neuvěřitelném tempu, kluci „B“ vlítli na soupeře a už v 11. vteřině Áda Fidra bleskovým sprintem přes celé hřiště zaskočil – všechny a vsítil branku, a tak „Béčko“ vedlo, poté neuvěřitelně opět tým „B“ v cca 23. vteřině nedal Kryštof Latka gólmanovi „Áčka“ šanci a zvýšil na již 2 gólové vedení. Už to vypadalo na debakl „A“, ale kluci se probrali a ve 42.vteřině nejlepší střelec turnaje Jirka Šmicer snížil na 1:2. Po tomto dramatickém začátku se hrálo ve velmi vysokém tempu. Oba chaberské týmy předváděly doslova ódu na fotbal. Pro diváky to byl neskutečně pohledný fotbal, fanoušci fandili a celou halou se neslo „CHABRY“!!! Vyrovnávací gól dal Maty Horáček. Trenér „domluvil“ remízu, ale jak to tak někdy bývá, kluci se občas utrhnou a nedbají pokynů. V zápase tak skóroval ještě jednou Jirka a gól si přidal i Luky Böhm. Možná se v závěru kluci z „B“ trochu stáhli a do soubojů šli přeci jen jakoby s respektem. Tomuto zápasu by určitě více slušel finálový boj. Nakonec tedy 4:2 pro tým „A“.

Sestava:

„A“ tým: Kryštof Rejka, Luky Böhm, Jirka Šmicer, Maty Horáček, Ondra Kadavý a Matěj Zářecký

„B“ tým: Vojta Vyšín, Alex Bárta, Kryštof Latka, Áda Fidra, Marťas Švehlík a Adámek Vašíř

—————

Zpět