15.02.2011 21:03

Ml. přípravka turnaj 13.2.2011 další zlato!

Naše mladší přípravka vybojovala další zlaté medaile na halovém turnaji na Žižkově. Kluci na turnaj vyjeli v sestavě – Jirka, Lukáš, Matěj H., Kryštof L., Adam F. a Vojta. Už od začátku nenechali naši hráči nic náhodě a po jasné výhře 4:0 nad Slávií A si poradili se Zličínem A 6:0 a Třeboradicema 4:0. V posledním zápase porazili v jediném vyrovnanějším duelu  ve skupině Cholupice 3:1. Celkové skóre 17:1 ve skupině je ještě při vší úctě k soupeřům celkem milosrdné, jelikož Chabry zahodily spoustu dalších jasných šancí i přesto, že někteří hráči na hřišti chvílemi spali (Jirka dokonce nestihl 1. zápas) a někteří byli unavení po předchozí náročné cestě z prázdnin.

K finálovému zápasu jsme nastoupili proti Slávii B (Dívky), která 2. skupinou prošla také vítězně při skóre 8:1. Jelikož soupeřky nebyly žádná „ořezávátka“, ale hrály tvrdý a důrazný fotbal, trenér Pavel naordinoval našim klukům to samé a podpořil to příslibem 100kč bankovky do kasičky. Nevím, jestli pomohl delší proslov v kabině, nebo příslib finanční odměny, ale kluci zabrali proti silnému soupeři na plné obrátky, probudili se i ti dosud neprobuzení a viděli jsme z obou stran 10 minut fotbalu hraného na doraz. Obrana byla spolehlivá a obětavě se vracela, útočníci se nebáli větších soupeřek. Všichni hráli tvrdě a na hranici pravidel, což nám přineslo zasloužené vítězství 2:0.

Dnes si zaslouží zvláštní pochvalu rozhodně Lukáš, který hrál výborně celý turnaj, nemyslel na sebe, dával pěkné góly a k tomu přidal spoustu asistencí. Ostatní kluci ale také bojovali, v obraně Matěj, Kryštof a Adam nepustili soupeře prakticky k ničemu, o čemž nejvíce vypovídá jediný inkasovaný gól. Odměnu pro krále střelců, za 9 vstřelených branek, si jako tradičně odvezl Jirka, který ji vyhrál i přesto, že první zápas zaspal.:-)

—————

Zpět