20.05.2011 12:38

Ml. př. krásný zápas před bronzovým medajlistou - SK Dolní Chabry - Sokol Bílá Hora 12:1 (4:0)

Na tento zápas nepřijel rozhodčí, a tak se po dohodě obou týmů píšťalky ujal Láďa Vízek, který nechal hru plynout, nutno podotknout, že oba týmy se vyvarovaly větších faulů a hrály slušně.

Tentokrát jsme nastoupili v základní sestavě, ale s drobnými niancemi – Áda F. po antibiotikách a Kryštof L. se zánětem oka a také vzhledem k velkému horku jsme byli plni očekávání jak se s tím všichni kluci vypořádají.

Musím opravdu kluky moc pochválit, protože předváděli hezkou kombinační a atraktivní hru, kterou také se zaujetím sledoval náš bronzový hokejista letošního mistrovství světa – Honza Marek.

Kluci na soupeře tlačili už od začátku a bylo otázkou času, kdy naše šance skončí v síti soupeře. Matěj sbíral míče ve středu hřiště a rozdával bočním záložníkům nebo rovnou útoku. Skóre v náš prospěch otevřel Kryštof L. po vybojovaném míči Lukášem 1:0. Dále se odehrával pro diváky velmi atraktivní zápas s řadou šancí, které krásnými zákroky vychytával gólman soupeře. Další gól přišel rozehrávkou Ády F. ze zadu – Matěj přisunul na Lukyho, ten si obešel obránce a skóroval – 2:0. Třetí gólovou šanci založil Lukáš s pomocí Matěje se míč dostal k Jirkovi a ten zavěsil – 3:0. Soupeř se také dostal do své šanci při rozehrávce rohového koupu, kdy Vojta vyrazil před sebe a dneska výborně hrající Jirka míč vyvezl z naší půlky. Dneska měl Maty velkou smůlu na góly, ale zato 4x prověřil pevnost brankové konstrukce, čímž překonal svůj rekord z předcházejícíh zápasů, kdy se mu to povedlo max. 3x za zápas. Poslední gól poločasu založil Áda F., který pronikl přes střed a nahrál Jirkovi, který na podruhé umístit míč do sítě – 4:0.

Druhý poločas začal parádním přenesením hry Matěje na naše volné 2 hráče, ale bohužel z této pohledné akce gól nepadl a brankář soupeře střelu Lukyho zneškodnil. Následně míč vybojoval Kryštof L., přes nahrávku Matěje se dostal k Jirkovi a ten uklidil balón do brány – 5:0. Další krásnou akci připravil Luky pro Matěje, ale ten bohužel opět označkoval břevno. Také soupeř občas zahrozil, ale naši kluci si s důsledným bráněním akce likvidovali. A tak přišla zase naše chvíle, Maty vyvezl míč, nahrál Jirkovi, který parádní ránou z dálky pod břevno nedal brankáři soupeře žádnou šanci – 6:0. Ke střele na bránu se zapojil i Ondra K., jeho střelu ale brankář jistil. Gólu se dnes dočkal i Ondra Š., a to dokonce dvou po akcích hned za sebou. První jeho gólovou příležitost připravil Jirka. Druhou gólovku pro Ondru Š. nachystal Maty a tak se Ondra Š. zapsal 2x – stav 8:0. Následovala šance soupeře a ten si po hezké „naťukávačce“ zapsal alespoň jeden gól v naší síti – 8:1. Kluci se ale nenechali ukolébat a dál rozdávali míče, a tak na sebe další gól nenechal dlouho čekat. Kryštof L. přihrál na Lukyho a ten dal brankáři jesle – 9:1. Kluci soupeře se nevzdávali a tak musel na naší straně zasahovat pohotový Kryštof R. Lukášovi se spravila chuť a tak po vybojování míče si ho také sám uklidil do brány – 10:1. Další naši gólovou šanci připravil Jirka, který se přesunul do středu zálohy, přihrál na Lukyho a ten se nemýlil – 11:1. Na poslední gól zápasu si konečně počkal Maty, který rozehrával rohový kop, balón vybojoval Áda F., který mu míč vrátil zpátky a Maty tentokrát už po zemi míč uklidil do brány – 12:1.

Sestava:

Vojta V. a Kryštof R. (brankáři), Marťas a Áda F. (obrana), Jirka, Maty, Kryštof (záloha), Luky, Ondra Š. (útok), Alex, Zdenda a Ondra K. (útok / záloha)

Body:

Jirka (4+2), Luky (4+1), Ondra Š. (2+0), Maty (1+5), Kryštof L. (1+1) a Áda F. (0+2)

 

 

 

 

 

 

—————

Zpět