20.06.2011 11:06

Ml. př. Poslední turnaj MP 2010/2011 – Střešovice (7.místo)

Poslední turnaj sezóny odehrála mladší přípravka pod vedením Honzíka a mě. Ze základní sestavy nám chyběl hlavně náš bojovník – obránce Áda F., na jeho místo jsme museli nasadit Kryštofa L., který byl v sezóně zvyklý hrát spíše zálohu či útok, i tak si vedl dobře, ale chyběl ve předu. Nechci hodnotit celý turnaj, protože naše ambice při nominovaných soupeřích byly vysoké a myslím, že kluci na to měli umístit se minimálně do třetího místa. Bohužel jsme se nedokázali v každém utkání plně soustředit na hru a dát do toho vše.

První a poslední zápas ale stál za to, i když jsme oba nevyhráli, kluci krásně kombinovali, příhrávali a bylo a nich vidět, že se opravdu pod vedením Pavla naučili hrát fotbal a přesně vědí co mají hrát a nyní je hlavně potřeba trénovat kondičku.

První zápas jsme hráli s družstvem FC Real, byl to pravda nejslabší soupeř, ale podařilo se nám dát nejvíce gólu ze všech družstev a vyhrát 5:0.

V posledním zápase jsme změnili sestavu a nastavili na útočný styl, Matěje jsme přesunuli do útoku, Jirku do střední zálohy, Lukáše napravo zálohy, obrana zůstala bez změny – Marťas a Kryštof L., v útoku se pak střídal Ondra K., Adámek V. a Alex, v záloze pak Kája H. s Alexem. Na Matějovi byla vidět touha a dravost dát gól, což se mu i dařilo, přičemž ještě 2 jeho krásné akce zůstaly bohužel bez gólu (těsně nad břevno a těsně vedle tyče). Bohužel se nám nepodařilo stav 3:0 udržet a soupeř z Vršovic v posledních 5 minutách stav srovnal na 3:3.

Co si odnášíme z tohoto turnaje?

Všichni z našich nejmenších se gólově prosadili (Kája, Ondra a Adámek V.)!

Alexe jsem poprvé viděla se srdečně radovat z gólu!

Asi nejsme turnajový tým, protože ne všichni kluci se dokáží soustředit na každý zápas a občas se dělaly zbytečné chyby, které nás stály vítězství. I tak jsem ráda, že si  kluci zahráli a příště, pokud se nebudou vysilovat blbnutím v mezizápasové pouze, budou mít i potřebnou sílu na zápasy.

Sestava: Vojta, Marťas, Kryštof L., Jirka, Matěj, Alex, Lukáš, Adámek V., Ondra K. a Kája

Naši soupeři: FC Real (5:0), SK Střešovice (1:5), Horní Měcholupy (0:1), Zličín (2:2), Bílá Hora (2:3), Vršovice (3:3) a SK Kladno (1:6)

I.H.

—————

Zpět