28.11.2010 14:22

Ml. př. odváží ze svého prvního letošního halového turnaje bronzové medaile a skalpy 2 soupeřů z přeborů.

Mladší přípravka oslabená o 2 hráče základní sestavy vybojovala v dobře obsazeném halovém turnaji 3. místo z 10ti zúčastněných týmů. V základní skupině naši hráči padli pouze s celkem Bohemians 1905, kterého se z počátku zalekli a po několika závarech před naší brankou inkasovali gól. I když se naši bojovníci ke konci snažili o zvrácení výsledku, tak se jim vstřelit gól nepovedlo. Další soupeře v základní skupině (Union Žižkov, Junior Kralupy, Uhříněves) kluci  porazili a tak skončili za Bohemians na 2. místě tabulky a čekal je boj o bronz.  

K zápasu o 3. místo jsme nastoupili proti velmi silnému týmu Meteoru, který do té doby ztratil body pouze za remízu a první místo ve skupině mu uniklo o skóre. Kluci nastoupili s obrovskou touhou po vítězství a poučení z předchozích zápasů, že hrát se dá i s většími soupeři se od úvodního hvizdu hrnuli do útoku. Soupeř byl naší aktivitou asi zaskočen a brzy inkasoval první gól. Našim hráčům to nestačilo a dál se snažili o útočnou hru, což bylo odměněno 2. gólem v síti soupeře. Postupem času začínal získávat převahu Meteor, a jeho snaha byla odměněna gólem asi 4 minuty před koncem. Soupeř se dál snažil vyrovnat, ale Chaberští hráči hrající za hranicí svých možností mu to už nedovolili a tak po závěrečném hvizdu mohli začít slavit, zatímco trenér šel zkontrolovat stav své peněženky. Vítězství asi nečekal a tak za něj klukům slíbil prémii 100kč do jejich kasičky.

Výsledků i předvedené hry si všichni velmi ceníme. Turnaj jsme sehráli po pouhých 2 trénincích v tělocvičně a s pomalým halovým míčem, se kterým kluci nikdy nehráli. Chabry porazily starší soupeře ročníku 2002 hrající okresní přebor (Kralupy), pražský přebor (Meteor) a prohrály nejtěsnějším rozdílem pouze s Bohemians, které dominují v přeboru bez ztráty bodu. Celý turnaj jsme odehráli pouze s jedním hráčem na střídání, zatímco soupeři většinou střídali 2 čtyřky.

Hodnocení hráčů:

Vojta: Super bilance, pustil v 5ti zápasech pouze 2 góly a má velký podíl na výsledcích. Škoda problémů při vyhazování míče.

Maty H.: Jeho trojitá narážečka s Jirkou byla snad nejhezčí akcí turnaje. Když se vydá podpořit útok, začne to zavánět gólem, škoda, že to nedělá častěji.

Áda F.: Malý velký bojovník. Dneska zahrál výborně a sváděl statečné souboje s většími soupeři, z nichž spousta byla vítězných. Připsal si také asistenci.

Kryštof L.: V obraně sváděl hezké a čisté souboje se soupeřem, v soubojích se nevzdával a posouval hru dopředu.

Luky: Podal výborný výkon. Bojoval, i když to neměl proti větším soupeřům lehké, nemyslel na sebe a přihrával. Rozhodl finále dvěma góly.

Jirka: Rozhodl všechny zápasy v základní skupině. Dával hezké góly, běhal, kombinoval. Při hře využívá hlavu. Na to, jak řeší různé herní situace je radost pohledět.

—————

Zpět