26.03.2011 21:06

Ml. př. King – Chabry 0:13 (0:7)

K prvnímu jarnímu zápasu jsme jeli na hřiště posledního celku tabulky. Když jsme dorazili na místo,  zjistili jsme, že soupeř od podzimu posílil o hráče ročníku 2002 (dokonce jich měl na soupisce víc, než my)  a těšili jsme se na vyrovnanější zápas. To se ale nestalo a od úvodního hvizdu Chabry ukazovaly, kdo je pánem na hřišti. Kluci si na jim nepopulární umělku celkem rychle zvykli a první gól padl z rohu po našem klasickém signálu. Jirka s Matějem mají v této disciplíně snad 90% úspěšnost a nemýlili se ani teď s lehkým přispěním teče Lukášovy hlavy. Naši hráči dál útočili a začali přidávat další góly. Druhý i třetí dal Lukáš s asistencemi Kryštofa. Čtvrtý přidal po hezké individuální akci střelou k tyči Matěj. Pátý gól dal po odrazu míče od soupeřova brankáře opět Lukáš, šestý po hezké přihrávce od Ády přidal už probuzený Jirka. Sedmý a poslední gól v 1.poločasu dal opět Jirka.

Po poločasové přestávce se náš tým rozhodně nenechal uspat výsledkem a dál chtěl hrát hezký kombinační fotbal. Soupeře jsme ještě více přitlačili k jeho bráně a tak zatímco v 1. poločase King zkusil asi 2x vystřelit na naší branku, ve druhém poločase se mu to již nepovedlo ani jednou. Skóre ve 2. poločase otevřel po přihrávce od Kryštofa střelou z dálky Matěj. Poté opět Matěj po další přihrávce Kryštofa prokličkoval mezi dvěma obránci a střelou k tyči dokonal svůj hattrick. Následně si připsal další gól Kryštof po asistenci Adama. 4 gól ve 2. poločase padl po Matějově průniku mezi obránci soupeře a následné přihrávce Lukášovi, který se nemýlil, stejně jako při dalším gólu po přihrávce od Káji. Poslední gól přidal Jirka po přihrávce od Kryštofa. Skóre ve 2.poločase mohlo být ještě větší, ale naši hráči spálili několik jasných šancí i díky dobře chytajícímu brankáři Kingu.

I když nám King vítězství dost ulehčil svojí odevzdanou hrou v poli bez větší snahy hrát fotbal (až na jejich kapitána Viktora). určitě si kluci zaslouží uznání za výborný výkon. Přes to, že jsme měli pouze jednoho hráče na střídání, tak Chabry odehrály celý zápas ve vysokém tempu, všichni kluci hráli výborně pozičně, krásně si přihrávali a nenechali se soupeřem vyprovokovat k tvoření „chumlů". Dnes je těžké někoho vyzdvihnout, protože si pochvalu zaslouží celý tým od obránců přes záložníky až po útok. I Vojta i když v zápase neměl žádnou práci, tak pozápasové penalty pěkně vychytal.:-). Všichni chaberští diváci byli spokojení, fanoušci povídali něco o tom, že podobný fotbal se prý hraje snad jenom na Camp Nou a fanynky si špitaly, že to našim fotbalistům v těch nových oranžových dresech fakt sekne.

Sestava:

Vojta (brána), Kryštof L. a Luky (útok), Jirka, Maty a střídavě Zdenda a Kája (záloha), Áda F. a Marťas (obrana)

V dnešním zápase Pavel vyzkoušel novou pozici pro Kryštofa, který se posunul do útoku a přejeme na tomto postu hodně gólů!

Góly: Lukáš 6, Jirka 3, Matěj 3, Kryštof 1
Asistence: Kryštof 5, Adam 2, Matěj 2, Kája 1

—————

Zpět