18.04.2011 10:32

Ml. př. - Favorit nakonec mladší přípravku zlomil - Sokol Lipence - Chabry 1:7 (1:3)

Sokol Lipence - Chabry 1:7 (1:3)


Tomík Netolický střílí první gól zápasu

Favorit a vedoucí tým soutěže přijel bez svého kanonýra Jirky Šmicera a byl poněkud zaskočen, když šla do vedení lipenecká přípravka. Viktor Janauer krásně vysunul Tomíka Netolického a ten zakončil sólový únik přesnou střelou k tyči.

Jenže za tři minuty bylo vyrovnáno, když po autu nakopl míč jeden z chaberských hráčů trochu nechtěně do lobu, ten přeletěl Honzu Lelka v brance a skončil v síti. Naši mlaí fotbalisté se ale stále talčili do útoku, jen se jim nedařila finální kombinace. Někdy zbytečně dělají kličky do hráčů, místo aby se uvolnili do volného prostoru. A ztrácejí míče. Po jedné takové zbytečné ztrátě míče hosté podnikli rychlý protiútok a ujali se vedení.


Dramatická situace před hostující brankou, ale gól z toho po našem rohu nebyl

Třetí gól byl vlastní, Vojta Doubek si nerad srazil do sítě chaberský roh. Škoda, škoda. V první půli se zdálo, že na soupeře máme.


Akrobatický zákrok hostujícího hráče, ale míč netrefil

Ve druhém poločase však kluci jako by usnuli. Chabry se objevovaly před naší branku stále častěji a dostávali obranu do úzkých. Klukům v záloze, kteří se v první půlce namakali jako ve fabrice, docházely síly.

A po čtvrtém gólu už přišel definitivní zlom. Trenér pustil do hry i nejmenší hráče ročníku 2004, ale ti starším soupeřům nestačili. V závěrutak dostali další tři góly.

Sestava: Honza Lelek - Dino Dražan, Vojta Doubek, Kuba Ondruška, Tedík Nauš, Martin Halgaš, Viktor Janauer, David Čech, Marek Vodička, Matěj Müller, Tomík Netolický, Jakub Lederer, Adam Hartmann, Lukáš Kadlec
Branka: Tomík Netolický
(jkl)

převzato z: https://www.sokollipence.cz/Mini8/mpr11_15kolo.html

—————

Zpět