10.10.2010 10:46

Ml. př. Chabry - Inferno 8 : 1 (4 : 1)

Na domácí zápas mladší přípravky přijelo mužstvo Inferna. Hrálo se za slunečného i když mrazivého počasí. Hrálo se převážně na půlce soupeře a bylo jen otázkou času, kdy padne branka. I když se soupeř snažil, tak jsme přece jen působili fotbalovějším dojmem. Skore otevřel Jirka, když rychle rozehál rohový kop, narazil si míč s Matějem a z úhlu překonal brankáře Inferna. Druhou branku přidal Lukáš, který dostal ideální nahrávku od Adámka za obranu Inferna a sám před brankářem nezaváhal. Třetí branku dal opět Lukáš tentokrát z penalty. Pak se podařilo soupeři snížit na 3 : 1, když po rychlém protiútoku hráč Inferna prostřelil jinak spolehlivého Vojtu. Poslední branku první půlky dal opět Lukáš, když dostal přihrávku od Matěje, udělal kličku i brankáři a levačkou skoroval do prázdné branky.

Obraz hry v druhé půli se nezměnil. Chabry byly aktivnější než Inferno a po zásluze přidaly i další branky. Pátou branku dal Alex, když mu křížem přihrával Lukáš. Na 6 : 1 zvýšil Jirka po přihrávce Alexe. Sedmou branku dal Lukáš střelou z dálky po přiťuknutí Adama F. Poslední branku dal Kája, když se k němu odrazil míč po střele Lukáše. Zápas jsme tedy vyhráli 8 : 1. Nutno dodat, že skore mohlo být ještě podstatně vyšší, ale brankář Inferna Kryštof zachránil alespoň 10 branek. Chytal opravdu výborně. V našem mužstvu zahrál výborně Lukáš a několik moc hezkých akcí předvedl Matěj s Alexem. Nato, že se nám zcela rozpadla obrana (chyběl Martin Švehlík i Kryštof Latka), jsme podali hezký výkon a zejména mladší hráči (Kája, Adámek, Zdenda a Ondra) si určitě dobře zahráli.

Góly: Luky (4), Jirka (2), Alex a Kája (1)

Přihrávky: Matěj (2), Luky (2), Adam F., Alex a Adámek V. (1)

Sestava: Vojta Vyšín, Jirka Šmicer, Luky Böhm, Maty Horáček, Adam Fidra, Alex Bárta, Kryštof Rejka, Kája Hubička, Ondra Kadavý, Zdenda Jakubínský a Adámek Vašíř

—————

Zpět